Wpis z mikrobloga

  • 4
@ArtBrut ten debilizm już dawno powinni zlikwidować, służy tylko i wyłącznie do wyłudzania polskich papierów w skroumpowanych krajach i nie spełnia swojej pierwotnej funkcji
  • Odpowiedz
@Joii:
Ale pierre doll enie XD dzięki Karcie Polaka troje z członków rodziny mojego wujka mogło przyjechać do Polski po wybuchu wojny i zacząć tu normalne życie, a takich przypadków na pewno jest więcej
  • Odpowiedz
  • 5
@szurszur główną funkcją miało być żeby Polacy którzy w wyniku powojennych zmian granic znaleźli się poza terytorium Polski mieli polskie dokumenty a nie zadne ściąganie do Polski ludzi że wschodu którzy z Polską nie mają nic wspólnego a tak właśnie przed wojną było, szczególnie ze strony Ukrainy. Do ściągania roboli do pracy służą inne sposoby i nie potrzeba do tego Karty Polaka
  • Odpowiedz
  • 3
@gejuszmapkt a jeszcze więcej było Ukraińców którzy z Polską nic wspólnego nie mają ale kupili tą kartę za parę dolków, jak wszystko na Ukrainie
  • Odpowiedz
  • 28
a jeszcze więcej było Ukraińców którzy z Polską nic wspólnego nie mają ale kupili tą kartę za parę dolków, jak wszystko na Ukrainie


@Joii: Kartę Polaka wydaje nie Ukraina a Polska, jak ją kupili to od kogo? Polskiego konsulatu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Joii: Polskich organizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) I były dokładnie takie wałki na Ukrainie: organizacje mniejszości polskiej wydawały wątpliwe poświadczenia, że dana osoba jest zaangażowana w ich działalność i brały za to kasę.
  • Odpowiedz
@JPRW: oczywiście tradycyjnie wszyscy żli tylko nie ukraińcy xDDD Pięknie wyprane przez SBU mózgi :D Chyba, że po prostu funkcjonariuszem jesteś. Za tym że Ukraina jest jednym z najbardziej skorumpowanych panstw świata pewnie stoją iluminaci xD
  • Odpowiedz
  • 12
@Joii: Ja ci opisuję istniejący od lat i nie raz opisywany konkretny proceder, a ty masz swoje abstrakcyjne urojenia "nA uKraInIe wsZystKo siĘ dA kupIć" i się burzysz, bo szkalujo niepokalany narut polzki.
  • Odpowiedz
@JPRW: nie, wypisujesz kłamstwa i bzdury ukraińskiego trolla. Nie twierdze że proceder o którym piszesz nie miał miejsca, ale to nawet nie jest czubek góry lodowej a już na pewno nie jedyna opcja na zdobycie papierów. Wybuch wojny sprawił że ukraina magicznie przestała być jednym z najbardziej skorumpowanych państw świata, no niesamowite xD
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW jakie wyparcie XD dalej to samo byleby tylko było po myśli funkcjonariuszy SBU xD Zacytuj mi gdzie w poprzednim komentarzu napisałem że taki proceder nie miał miejsca xD
  • Odpowiedz