Wpis z mikrobloga

@glos_zenady takie duże wyprzedaże gier na steam to są 4 razy w roku, ale jak narazie tylk raz steam deck był przeceniony - jak była jego rocznica. Więc wcale nie jest pewne że w letniej też cena będzie niższa.
Zresztą wtedy cena była raptem mjejsza o 10% czyli około dwie stówki. Za tyle to chyba spokojnie znajdziesz nówki sztuki nie śmigane na allegro u ludzi, którzy chcą spieniężyć swój portfel steam.
Nie myślałeś o ROG Ally?


@BornToDie69: nie, bo rozważam najtańszy wariant oraz podmianę dysku, powinienem zamknąć się w 2k PLN, które nawet mam w portfelu steama ( ͜͡ʖ ͡€)

ROG Ally to z podatkami i marżą pewnie drugie tyle wyjdzie finalnie, a to i tak ma być dość poboczny sprzęt w moim arsenale gracza
ja szczerze wątpie, że znów będzie przecena na SteamDecka, ostatnio była z powodu rocznicy premiery


@cabeiu: po tym co napisałeś (i kolega wyżej) myślę podobnie i chyba skuszę się na zakup wkrótce
@BornToDie69 ja niestety mam zbyt złe wspomnienia z przenośnym windowsem. Niech najpierw zrobią prezentacje konkretną tego sprzętu i podadzą cenę to się oceni, narazie steam os jest dla mnie niebo wygodniejszy i choćby z tego powodu zostanę przy steam decku.

Druga sprawa to cena, decka kupiłem za 1900 do tego udało mi się upolować dysk 512 za 100zł i stosunek ceny do jakości mi się podoba.