Wpis z mikrobloga

Ale Zychowicz to jest łeb. Od prawie dwóch lat gada z Bartosiakami i innymi wolskimi o wojnie, zbrojeniach, stratach i zbrodniach wojennych, a do weterana Azovstali zadaje infantylne pytania jak baba w śniadaniówce i się dziwi śmierci załogi w zniszczonym czołgu. Jeszcze te perfidne reklamy wciskane tą samą regułką i tonem od roku. Przecież to jest cring jak uj. #ukraina #zychowicz #wolski #napierala
  • 14
  • Odpowiedz
każdy dla mnie jest debilem który słucha tych pseudoekspertów #!$%@?ą od rzeczy używając czasem mądrych słów a gówno się znają na temacie już lepiej wejść na ukraińskie i ruskie telegramy i patrzeć jakie postują wypowiedzi i nastroje czy filmiki niż marnować czas na ich wróżby z fusów
  • Odpowiedz
@ubranyGRUBAS: Zastanawia mnie co ci reklamodawcy mają w głowach, że płacą za reklamy które (mam nadzieję) 99% ludzi oglądających przewija, chyba, że się mylę i rzeczywiście ludzie są na tyle dziwni, że słuchają tych reklam xD
  • Odpowiedz
@dziacha Nawet nie trzeba przewijać - istnieją nawet takie rozszerzenia do przeglądarek na PC że automatycznie przewijają Ci fragmenty sponsorowane. Ale ja akurat tego nie mam, adblock mi wystarcza :)
  • Odpowiedz
@ubranyGRUBAS: właśnie dlatego to zychowicz i telewizja śniadaniowa ma milionowe zasięgi a nie ty. Celem prezentera w takim programie jest tak zarządzać dyskusją aby gość przekazał swoją wiedzę w taki sposób że debil który pierwszy raz słyszy o tym zagadnieniu zrozumie o czym mówi gość. Nie dopytuje o takie rzeczy bo nie wie tylko dlatego żeby jego wszyscy widzowie na pewno to zrozumieli.
  • Odpowiedz
@policewoman: O Zychowiczu słyszałem już z 10 lat, napisał chyba ze dwie glośne książki, które wznowiły pewne stare tematy. Ja sam nie czytałem jego książek, ale własnie ten jego fenomen, to to że napisał te książki trochę prowokacyjne jedna o słuszności czy nie powstania warszawskiego, a druga to czy Polska powinna z Hitlerem pójść na ZSRR.
  • Odpowiedz
byli swojego czasu u mnie w miescie,przy wejsciu i wyjsciu osobiscie stalem z grupa znajomych i gwizdalismy na ci-iojow


@Trytokiss: serio? Gdzie to było xD i co oni na to?
  • Odpowiedz
udawali ze nie slysza rzecz jasna ale ich krok do i z powrotem byl wyraznie przyspieszony,nie obylo sie po wszystkim rowniez bez spotkania z niebieskimi.
  • Odpowiedz