Wpis z mikrobloga

#aferaanalna

Kolejny przykład bezdennego nieogaru kobiet. To co cieszy mnie niezmiernie to zdzieranie tego sacrum z ogólnego przekonania że kobiety to "choćby kwiatkiem nie wolno uderzyć" i że to cudowne istoty.

Nie, kobiety nie są cudowne....Nie są też obrzydliwe. Są poprostu ludzkie. Do bólu normalnym homo sapiens ale z jakiś względów na przestrzeni lat uznano je za kolejny cud świata.

Należy powiedzieć stanowcze nie w przypadku nieprawomocnego opublikowania danych pozwalających na identyfikacje osoby celem zaszkodzenia jej!! Nieważne czy to kobieta czy mężczyzna.

Tam powinna wjechać gruba akcja przechwytywania zdjęć i wysyłania ich do tych facetów. A faceci to powinni ostro reagować bo myślę że namierzenie kobiet które dały te informacje nie będzie zbyt trudne, mając na względzie bezdenną głupotę płci podobno empatycznej.
  • 2
@genocidegeneral: Odnoszę się do innych zdjęć bo jest ich tam masa

Tam powinna wjechać gruba akcja przechwytywania zdjęć i wysyłania ich do tych facetów. A faceci to powinni ostro reagować bo myślę że namierzenie kobiet które dały ich informacje(...)


Edit: Fakt napisałem mało fleksyjnie. Przepraszam.