Wpis z mikrobloga

@firyt: gdyby laski 18-29 nie ganiały za Sebami i łobuzami, bo przecież "łobuz kocha najbardziej" xD Tylko mając 18-19 lat miały już na tyle oleju w głowie żeby wiedzieć, że bad boy nie jest najlepszą opcją na długotrwałą przyszłość i szukaliby kogoś ogarniętego, z jakimś pomysłem na siebie i planami, komu w głowie nie tylko melanżyk i "a jakoś to będzie", to mając 30 lat nie musiałyby obracać się w gronie
@viciu03 Przejrzalem twój profil i widze, że z ciebie na prawde ogarnięty ziomek. Z takim mężczyzną to każda czułaby sie bezpiecznie i ogólnie ułozyłaby sobie życie na lata. Większość wpisów o rodzicielstwie albo o nieszczęśliwej miłości. P.S. to nie hejt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@TFGM: a ja wcale nie mówię o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpisy mam różne jak każdy, dużo pytam bo dużo chce wiedzieć (Sebki nie pytają, im wystarczy 0,7 Żubrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)). O miłości zbytnio nie piszę, może bardziej zauroczeniach ale to też niezbyt często. Natomiast tak, jeśli już mam mówić, uważam się za dość dojrzałego, trochę przetyranego przez życie dwudziestolatka,
@viciu03 Poszperałem więcej i znalazłem takie coś:
Wydaje mi się, że takie wpisy nie są jakieś za bardzo dojrzałe. Już nie mówiąc że często w swoich wpisach generalizujesz kobiety i piszesz że każda jest taka sama (swoją drogą później sie dziwisz że jesteś dalej sam, a przynajmniej tak wywnioskowałem z twoich wpisów)¯_(ツ)_/¯
TFGM - @viciu03 Poszperałem więcej i znalazłem takie coś:
Wydaje mi się, że takie wpi...

źródło: temp_file.png1271482963455546184

Pobierz
@TFGM: długi to akurat kwestia wychowania i tego, w jaki sposób rodzice nauczą dysponować cię pieniędzmi a także na jaką pomoc rodziców możesz liczyć z ich strony. Nie znasz zbytnio mojej sytuacji rodzinnej, w związku z czym ciężko raczej oceniać dojrzałość w tej kwestii ;) Owszem byłoby to strasznie niedojrzałe gdybym pieniądze, z których miał długi wydawał na używki, kluby itd. Ale nie wydawałem w tym celu. Takie wywlekanie i generalizowanie,
@viciu03 Tak bo to zawsze wina rodziców ( ͡º ͜ʖ͡º). Ciekawi mnie po co były ci takie duże pieniądze w takim wieku. Rodzice ci jedzenia nie dawali czy co? Widziałem też, że zepsuła ci się pralka, piec czy kibel, to też pokazuje, że dojrzały i ogarnięty z ciebie chłop. Już nie mówiąc o zleceniach jako copywriter które straciłeś. ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡
@TFGM: ach, panie 33 latku, ty to jednak jesteś detektyw, a ja taki niedojrzały, straszny darmozjad :c Straszne, naprawdę. Zastanawia mnie tylko co tak cię oburzyło w mojej pierwszej wypowiedzi, że aż tak się zesrałeś. Czyżbyś był takim wariacikiem łobuziakiem, którego zabilało, jak ktoś powiedział, że to niedobrze? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@viciu03 ja mam czas bo sobie na to zapracowałem, więc mogę sobie wypisywac co chce, to po pierwsze. Po drugie jak twierdzisz "zesrałem się" bo denerwują mnie takie płatki śniegu jak ty, wielcy #!$%@? panicze co wsadzają wszystkich do jednego worka. Piszesz o dojrzałosci emocjonalnej, a później dodajesz 15 wpisów, że cie nikt nie rozumie i masz zaburzenia psychiczne ( ͡º ͜ʖ͡º), tak jak powtarzałem na poczatku