Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wykop teraz to w połowie rusko ukraińsko onucowsko banderowskie wojenki między użytkownikami?

Zauważyłem, że nikt na poziomie nie daje #!$%@?ńska o te wasze rusko ukraińsko onucowsko banderowskie wojenki wykopowe, jak widać nawet upośledzona moderacja jest ponad to, a codziennie widzę grupę użytkowników którzy wzniecają te wojenki słowne wciągając w nie opóźnionych intelektualnie użytkowników, serio weźcie głębszy oddech i zastanówcie się czy warto dawać się wciągać w jakieś emocjonalne potyczki słowne związane z wojną, czy może przejść obok tego i zlać to ciepłym moczem jak cywilizowany człowiek?

Jedni wyzywają drugich od onuc, drudzy tych pierwszych od banderowców i tak do usrania codziennie ten chlew funkcjonuje. Gdyby tak pobanować wszystkich tych, którzy wyzywają od banderowców i onuc to poziom portalu by się trochę podniósł xD

#wojna #takaprawda #oswiadczenie #bekazpodludzi #chlewobsranygownem
  • 14
gdyby Szanowny Pan nie postował #ruskapropaganda poziom tagu stałby na wyższym poziomie


@bombastick: nie sieje sowieckiej propagandy, raz się pomyliłem (odnośnie zdjęcia) do czego się przyznałem. Gardzę obydwoma sowieckimi państwami (Rosją i Ukrainą). I pogarda wobec tych państw wynika z tego co sobą reprezentują w obecnych czasach, a nie za Wołynie i Katynie
@KondominiumKatoSocjalistyczne

ale mnie wojna interesuje, tylko chciałbym czytać o faktach, a nie czytać czyjeś emocjonalne wysrywy :/


Zawsze tak będzie, czy to będzie piłka nożna, F1, lub jakieś galę MMA.
A przy wojnie to już w ogóle, propaganda jest podstawą wojen a w internecie szerzy się jak tsunami z dwóch stron.