Wpis z mikrobloga

@Piniom Jeżeli odpowiada Ci specyficzna jazda to bierz toyotę. Fajnie jak już brać to corolle jednak z 2.0 bo 1.8 jedzie słabo ale można lpg założyć. c-hr to dla mnie pod samochód. Nowym Yarisem nie jeździłem, ma dodatkowo nowy silnik z trzema cylindrami i czas pokaże czego jest dopiero warty, jednak podobno całkiem przyjemnie jedzie. Szkoda że chociażby ford nie ma już c-maxa i mondeo w hybrydzie.
@Piniom Jedyna zaleta tego samochodu to że mając wysokie progi w okolicy są mniejszym problemem i może jak komuś się podoba stylistyka.
Wady: mniejszy bagażnik, jak siedzisz na tylnej kanapie to musisz wychylić się do przodu by zobaczyć coś przez okno(sporo dzieci boi się tam siedzieć przez uczucie klaustrofobii), gorsza aerodynamika w połączeniu z ogólnie słaby wyciszeniem to po pierwsze większy hałas oraz niestety większe spalanie w trasie.
@bidzej Właściwie sobie później przypomniałem i faktycznie jak bierze nowy to będzie już to co ma te około 140 łącznej mocy systemowej i jak patrzyłem to faktycznie spora poprawa.