Wpis z mikrobloga

No i mój plan na moto spalił się na panewce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wygrzebałem kask po kilku latach i okazał się dziwnie mały?? zapomniałem też że po sprzedaży poprzedniego motocykla wyrzuciłem buty bo już mało do czego się nadawały, a i poza skórą która mi została to coś lepszego też by wypadało na siebie włożyć, więc muszę dokupić chociażby spodnie. Podsumowując skromny budżet zrobił się jeszcze mniejszy, więc siłą rzeczy zostaje do wyboru cb500/xj600 -reszta musi iść na ciuchy....

Znalazłem promocję na taki podstawowy zestaw ubrań, miał ktoś styczność z tym zestawem?

https://www.xlmoto.pl/campaign/motorcycle-clothing-bundle-deal

#motocykle
  • 8
@hornat89 z doświadczenia: nie oszczędzaj na ciuchach bo tu też chodzi o komfort. dobierz coś co Ci naprawdę leży bo inaczej będziesz się męczył, wiem po sobie co znaczy jeździć w dobrych cichach vs jakimś ciebie byleby było. co do zestawu to się nie wypowiem niestety
@hornat89: parę osób w zeszłym roku kupiło i tu chwaliło że cena vs jakość jak najbardziej na plus, ale rozmiarówka była dość mała, jak poszukasz to się dokopiesz do tych opinii
@hornat89: @Mawid_Dotyka zależy jaka kurtka. Jak do dwuczęściowego kombinezonu na sporta to może tak. Ta z xlmoto jest spoko, to prawdziwa skóra, chociaż cienka. Ochraniacze są podstawowe, ale za taka kasę nie ma co wybrzydzać. Podobnie z jeansami. Można kupić za 5x tyle ale nie będą 5x lepsze.
@zielony_goblin: @Mawid_Dotyka wiem, że nie powinno się oszczędzać ale nie zawsze można stawiać znak równości między ceną a jakością, bo przecież wszystko ma swój marketing. kiedyś kupiłem kask i to wcale nie z tych najtańszych/najgorszych, a teraz podobny model kosztuje ok 400 zł, czy to znaczy, że jak był kiedyś drogi to był dobry, a teraz jest już zły bo potaniał?

@old_lolek @apee motocykl głównie miasto i dojazdy do pracy, więc