Wpis z mikrobloga

Mój wysryw na temat aktualnej sytuacji na Urzędniczej. Jeśli masz to w dupie, to po prostu skroluj dalej.

Oglądałem wczoraj szoty Octagona Lisnera z takich "zaognionych" sytuacji czy kłótni z Nikolą, jakieś Gohy występki i naprawdę gruba "beka" jak to się mawiało z Tuczenki.

To jego "dobra, tak, ja jestem najgorszy" i obrażanie się jak panienka gdy np. Nikola włączy muzykę podczas potężnego przemówienia świniorza.

Strasznie toksyczny typ. Tak ufa swojemu kwiatuszkowi z Lublińca, że nawet sobie nie wyobrażam jaki on ma w głowie bajzel jak Nikolka pisze z kimś, no np. z tym gościem tu z tagu, nie pamiętam nicku i np. się uśmiecha. On tak ufa, że natychmiastowy przegląd telefonu ale usunąć rozmowę na amen to przecież moment.

Goha widać, że nie trawi młodej. Widać, że gdyby Daniel się jej pozbył to Goha by opowiadała niestworzone historie oraz oczywiście obrabiała dupę ile wejdzie. Albo Daniel siedzący zgarbiony na kanapie by opowiadał, a Goha by wtórowała "jo". Parodia. Pamiętajmy, że Gosia widzi "backstage" i co się tam wyprawia (np. konsumpcja)

Nieźle powyłaziło brudów, a przecież oni są krótko ze sobą. Na początku była to Nikola moderatorka, z ładnymi zdjęciami itd. A tu tyyyle spraw już wyszło. Musiała się ewakuować z Lublińca i taki Tuczenko łyknął haczyk. Robi sobie zasięgi, będzie znany jako "była" Daniela jakby co, będzie sobie tańczyć na Tiktoku, podbijać lajki i foloły. I będzie próbowała zostać internetowym "kimś", najlepiej "autorytetem" który komentuje każdą ważną sprawę xD Niezły plan, a cena jaką musi zapłacić? Od młodego była ziółko, więc całowanie się czy kopulacja z Lisnerem to nic, za to, że ma gdzie spać plus może się wybijać i jeszcze KFC zje za darmo albo Dawid przyjedzie "skruszony" xD

Trzymaj się tam Daniel w jakiś sposób, nie chcę cię zniszczyć. Czekamy na kolejne smaczki od kolegi z tagu co ma kontakt z N.

#danielmagical #patostreamy
  • 2