Wpis z mikrobloga

@HuierP10 poza wyciekiem, to byś musiał być jakimś portalem, który dostaje gry do ogrania przed premierą i do napisania recki, żeby mieć gotowy materiał, jak już zejdzie embargo. Tak to nie ma raczej innych możliwości.
@korbuzz: no dobra, ale zwykle na tydzień czy kilka dni przed premierą zdarza się znaleźć w sklepie, dlatego zastanawiam się czy da się dorwać też nieco wcześniej, tymbardziej że gra jest w zasadzie gotowa
@HuierP10 nie ma gier przed premierą w sklepach. Co najwyżej puste pudełka z dodatkami przedpremierowymi, z którymi możesz zamówić grę w preorderze wcześniej bezpośrednio w sklepie, ale sama gra i tak by była do odbioru na premiere. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby można było kupić grę w sklepie przed premierą
@korbuzz: a ja owszem, chociażby oba mortale w empiku na 4 dni przed premierą czy ostatnio resident 4 remake w steelboku dwa dni przed, ale zastanawiam się czy da się coś takiego ogarnąć mniej losowo.
@Beeercik: Street fighter 6 i chce ją na miesiąc przed wydaniem bo zajebiście nie mogę się doczekać, a i mój przyjaciel by się pienił bo miałbym wcześniej niż on. Chociaż pewnie zaprosiłbym go do siebie i byśmy napieprzali dzień i noc a cooo?
@Beeercik: No właśnie tego się obawiam, myślałem że może ktoś tutaj ma jakiś patent, albo sam nawet umiałby załatwić, przecież te płytki już wytłoczone i tylko czekają w magazynach.
@HuierP10: spóźniona odpowiedź ale sklepy wystawiają lub wysyłają gry omyłkowo przed premierą i to cała filozofia, rzadko się to zdarza i raczej nie w Polsce. Dodatkowo w czasach x360 była niewykrywalna przeróbka konsoli która odtwarzała gry jak oryginały z napędu więc piraci też często mieli dostęp przed premierą bo wyciekały pliki w ISO.