Wpis z mikrobloga

Spotkałem przedwczoraj w autobusie pewną dziewczynę, patrzyła się ciągle na mnie i uśmiechała, bardzo mi się spodobała, więc zagadałem i wziąłem od niej facebooka. Wczoraj jak napisałem to rozmowa wydawała się nie kleić, próbowałem ją podtrzymać, zadawać takie pytania, na które nie da się odpowiedzieć dwoma słowami. Ona akurat tylko odpowiadała, raczej zdawkowo, sama nie kierując żadnego pytania do mnie. Stwierdziłem że najwyraźniej jeśli wraca do domu, co mi powiedziała, to za bardzo nie może pisać, więc jej życzyłem dobrej drogi i tyle.

Dziś znowu napisałem i chciałem sprawdzić czy zada jakiekolwiek pytanie o mnie, napisałem jej że tak się akurat składa że to ja dziś wróciłem do domu. Na co ona zapytała skąd jestem, więc odpowiedziałem. Ona tylko odczytała, minęło już parę godzin.

Wydaje mi się że jednak nic z tego nie będzie patrząc na to jak wczoraj (nie) szła rozmowa. Osobiście to nie mam zamiaru do niej nic pisać, tylko zapomnieć. Chyba, że jednak powinienem, ale mi się nie wydaje. Nie rozumiem tylko tego czemu mnie zaczepiała w autobusie a teraz nie odpisuje.

#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: w taki że jak sobie gadałem ze znajomym to dosyć wyraźnie się na mnie patrzyła a gdy ja na nią zwracałem wzrok to udawała że nie patrzy. To się powtórzyło tak z pięć razy. Nawet mój znajomy zwrócił na to moją uwagę
  • Odpowiedz
@serir: może po prostu akurat o czymś ciekawie gadaliście, a jej było głupio, że się gapi, więc odwracała wzrok. na moje ewidentnie nie jest zainteresowana
  • Odpowiedz
  • 0
@Cadfael: może i masz rację, sam do tego podchodziłem sceptycznie, a to mój znajomy mnie do tego namawiał, a nie chciałem przed nim wyjść na #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
@serir: no i bardzo dobrze, próbować zawsze warto. tylko teraz klasyczna porada - nie pisz do niej więcej, bo wyjdziesz na desperata, a jeśli ona jednak była zainteresowana to sama zagada.
  • Odpowiedz
@serir:

Nie rozumiem tylko tego czemu mnie zaczepiała w autobusie a teraz nie odpisuje.


Jak to czemu? Dawała ci sygnały, że jest "zainteresowana", bo chciała żebyś zagadał i podbił jej samoocenę.
Teraz kiedy ona już się dowartościowała, to już cię nie potrzebuje, chyba że jako orbitera.
  • Odpowiedz