Wpis z mikrobloga

Cześć. Planuje kupić tv i Xbox one s, jaki tv polecacie? Może kategoriami 1500zł-2000zł-2500zł-3000zł. wielkość 40cali w górę, grane będzie weekendowo więc nie chce dokładać specjalnie lepszych do doznań z gry, po prostu nie wiem w czym wybierać. Proszę o porady. #pytanie #xbox #tv #telewizory #konsole.
  • 12
@Dolianq poszukaj sobie outletu agd jakiegos.
ja rok temu kupilem oleda philipsa 65 cali z delikatnie przeswietlonym paskiem tvn u za 500zl. A zaoszczedzone piniondze zainwestuj w series x i jakis soundbar albo sluchawki.
jeszcze z 2006 roku


@ZygmuntTamburino:

z 2008.


@ZygmuntTamburino: Ja mam jeszcze LG z pdobnych lat i tylko podświetlenie klęka. Mam Philipsa z 2019\20 i już nie wyrabia procesor, tnie się jak #!$%@?. Loteria, ale wiekszość sprzętu teraz jest w #!$%@? badziewna i powiedzmy, że mam styczność na co dzień z bebechami tych sprzętów. Ja nie serwisuje, ale mam w rodzinie serwisanta.
@Dolianq: Tak jak przeglądam modele i ceny to dobrą opcją będzie Samsung 50'' model Q67. Nie ma tu może matrycy 100HZ czy bezpośredniego podświetlenia matrycy, natomiast na ogólną jakość TV i jasność matrycy, nie powinieneś narzekać ;-)

Tutaj masz przykładową Ofertę z Euro - http://bitly.pl/inInx . Mają chyba też darmowy transport.