Wpis z mikrobloga

Ehh prawie 30 lat, a jakbym jakimś cudem znalazł jednak dziewczynę to chciałabym z nią spędzać czas na zabawie, podrozach, a nie takim poważnym życiu.
A takie p0lki w moim wieku to już tylko myślą o gowniakach, pracy, są poważne, leniwe, bo już się wyszalaly ze 100 oskarkami.
Its over nie ma już szansy, młodość przepadła bezpowrotnie #przegryw
  • 30
@Disscord93: ta wasza przegrywia pasywność jest rozczulającą.
Sami stawiacie się w roli pionków, które nie mają żadnej sprawczości ("ona by go zmieniła"), są tylko bezwolnym popychadłem. XD

Przypuszczam, że tak łatwiej zażywać dawki copium i tłumaczyć sobie, że nie ma sensu rozpoczynać żadnej inicjatywy, bo przecież nie ma się na nic wpływu, a już na pewno na własne życie. XD
@Polinik A czy ja gdzieś napisałem że nie warto próbować? Szydzę tylko z takiego myślenia na poziomie dzieci wierzących w bajki, masz pewnie max 20 lat i gówno w życiu przeżyłeś i jeszcze mniej widziałeś w innym przypadku jesteś po prostu naiwny. Słodko rozczulające myślenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@olaf_wolominski: Mnie zwyczajnie bawi to, że różowe do mniej więcej 30lvl bawią się w najlepsze i szukają Chadów/Oskarków do zabawy a potem "spokojnego faceta" i nagle wszystko to co wcześniej robiły to już niee bo ona się wyszalała xD. Powodzenia dla tych co chcą sobie układać życie z taką, która będzie ciągle wspominać przygody na studiach usmiechając się do siebie i ciesząc się, że znalazła jakiegoś naiwniaka, który będzie jej robił
o gowniakach, pracy, są poważne, leniwe, bo już się wyszalaly ze 100 oskarkami.


@anonanonimowy321: Żadna szanująca siebie kobieta nie zwiąże się z gościem który nie szanuje innych, a rzeczywistość postrzega przez pryzmat wykopowego miziginizmu.
@Disscord93:
Jak zakładałem konto na wykopie to już byłem grubo po dwudziestce. XD
Dwudziestkę zdążyłem skończyć już dwa razy i leci kolejna.
I przez ten czas przeszedłem przez fazy "studia, pełno znajomych, ciągłe imprezy", "o kurde, gdzie znajomi, rozjechali się po świecie, relacje umarły jak zaczęliśmy pracować", "kurde, gdzie poznać nowych ludzi" do trzeciej czy czwartej w życiu zbudowanej od zera paczki znajomych i poznania obecnej żony.
I nikt mi nie