Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę ze znajomych którzy dalej uważają że to wszystko co się dzieje od 2020 to przypadek. Najpierw plandemia, potem wojna, inflacja, wprowadzenie CDBC oraz niszczenie klasy średniej. Oni dalej myślą że to jakiś zbieg ogloliczności a jak im mówię żeby sobie zobaczyli oficjalne dokumenty WEF gdzie wszystko jest rozpisane i zaplanowane to mówią że nie są zainteresowani tematem bo to teoria spiskowa.
To też przypadek że bill gates posiada udziały we wszystkich firmach produkujących szczepionki oraz że został największym rolnikiem na świecie oraz że zaplanował kolejną pademię przed 2025.
Jak im mówię że termin teoria spiskowa został wymyślony przez CIA w celu kontroli społeczeństwa to uważają że jestem jakimś świrem.

Ehh, Ludzie są niesamowicie ślepi. Odbierana jest nam wolność oraz owoce naszej pracy a ludzie dalej śpią. Nie chce im się trochę pomyśleć i poczytać tylko wolą karmić się papką z TV

#ukraina #koronawirus #wojna #cdbc #teoriespiskowe #gospodarka #konfederacja
  • 28
@Viado: ciekawi mnie ten atak na wyśmiewanie 5g. Przypisywanie śmiesznych cech. Do użycia w aplikacjach IoT super sprawa. Smart mierniki,termostaty... kontrola dostępu... Taki Smart dust w Smart city.

Once in a while I get annoyed about the fact that I have no real privacy. Nowhere I can go and not be registered. I know that, somewhere, everything I do, think and dream of is recorded. I just hope that nobody will
awres - @Viado: ciekawi mnie ten atak na wyśmiewanie 5g. Przypisywanie śmiesznych cec...

źródło: 9mFFdKdRmuQa2NjBq8Mi

Pobierz
@ANTYPOLAND xD i myślisz, że 50% społeczeństwa zacznie(w sumie to nie wiem co, zaczne zmyślać) chodzić do parlamentu i monitorować na bierząco co się dzieje? Przecież cały światopogląd mas opiera się może o 5 czy 6 korporacji xD