Wpis z mikrobloga

Mieszkając we Wrocławiu, nic tak nie cieszy, jak prawie pewny spadek wksu. Codzienna jazda do pracy #!$%@? droga pamiętająca Niemca, totalnie #!$%@? komunikacja miejska, smród. A taki kopacz zarabia kilkaset tysięcy złotych rocznie i nie chce mu się biegać za piłką.
+Akcja z zoo xD
Ludzie, przecież już nawet nikomu się na ten stadion nie chce chodzić - jedynie prywatyzacja może coś zmienić - mimo wszystko szkoda stadionu, ale klubu nie - przynajmniej na takich zasadach.

#mecz
#wroclaw
#ekstraklasa
  • 44
  • Odpowiedz
@macieyy: też czasem kminię co musi mieć w głowie przeciętny kibic WKS mieszkający tutaj, rozumiem tradycje kibicowskie ale nie kiedy klub forsownie wchodzi na głowę rejonowi zamiast go dumnie reprezentować, zwłaszcza kiedy te akcje sutrykowe ten klub dodatkowo pogrążają
w takiej sytuacji przecież nawet odruchowo rodzi się niechęć do takiego tworu
  • Odpowiedz
@macieyy

#!$%@? droga pamiętająca Niemca, totalnie #!$%@? komunikacja miejska, smród

Sami se wybraliście wladze z kasztanem prezydentem na czele i pretensje do pilkarzy ze komunikacja #!$%@? dobrze ze spadaja z ligi.

Co Wy ludzie macie we łbach w tym Wroclawiu to ja nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@latarnikpolityczny: serio myślisz że obwiniam piłkarzy za #!$%@? infrastrukturę miejska? XD
Pierwszy poszedłbym kopać piłkę gdyby taki Jaca mi zaproponował xD Właśnie o to chodzi, że nikt się nie spodziewał takiego odklejenia ze strony naszego włodarza.
  • Odpowiedz
@macieyy: Mieszkam we Wrocławiu od 2010 roku i nawet podczas mistrzowskiego sezonu nie drgnęła mi powieka z jakichkolwiek emocji. Ten klub gra 30 meczów towarzyskich w sezonie i nawet nie da się pamiętać, że Śląsk jest w Ekstraklasie. Śląsk to najsłabszy klub jeśli chodzi o największe miasta w naszym kraju.
Też niesamowicie mnie drażni finansowanie tej porażki z budżetu miasta. Zdecydowanie wolałbym, żeby miasto wyremontowało drogi, torowiska czy zakupiło nowe tramwaje.
  • Odpowiedz
nic się #!$%@? nie zmieni póki ludzie głupcy i głosują na Dutkiewicza oraz jego pomazańca.
ul Zaporoska część powstańców śląskich jedna z główniejszych ulic we Wrocławiu no właśnie kocie łby. Dutkiewicz w ostatnich wyborach o włos by przegrał niestety większość ludzi to debile postawi im pajaca za milion złotych bo się dyrektorowi Kapitolu spodobał i tyle.
  • Odpowiedz
@macieyy Może jak WKS spadnie do 1ligi tramwaje z torów przestaną wam spadać ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak na poważne to Ślask za bardzo się rozpasał za miejskie pieniądze przyda się oczyszczenie.
  • Odpowiedz