Wpis z mikrobloga

To nie jest koniec dzisiejszego postowania:
Jeden z dwóch celów utworzonych dnia 9 stycznia 2023 właśnie został zrealizowany.

Chcę, aby wszystkie moje sekcje achievementowe miały co najmniej 90%, by mogły świecić się na zielono, jak jeszcze przed prepatchem DF na zielono świeciła się sekcja pvp.


Niestety nigdy nie jest dokładnie tak, jak sobie zaplanujemy, bo w międzyczasie przytrafia się coś niespodziewanego i tak stało się i tutaj, dlatego wszystkie sekcje achievementowe świeciłyby się na zielono, gdyby:

- Nie zjarałbym 10g haszu z wiadra w 3 dni, mając z tego tylko ból głowy i ogromną senność zamiast haju, bo jestem wyjątkowym przypadkiem, którego powinni zbadać Amerykańcy naukowcy w dziedzinie nieprawidłowego działania substancji psychoaktywnych na organizm człowieka. Ten ostateczny test na działanie THC, którego kiedyś byłem wielbicielem, sprawił, że w drugiej połowie listopada 2022, kiedy to dopiero zaczynało się moje maniactwo collectingu, nie byłem w stanie zrobić 9 achievemntów z eventu Pilgrim i bardzo tego żałuje i nad tym ubolewam, tym bardziej że na następny taki event muszę czekać do listopada.

- Żydoblizzard nie dodałby achievementów za kolekcjonowanie kosmetycznych patternów dla dragonflightowych smoków. Nie robiłem tego na bieżąco, bo po prostu nie było czasu wcisnąć tego do mojego grafiku i też samo zebranie tych patternów zajmuję kilka miesięcy, ponieważ w każdym achivie jest jakiś pattern, który dropi z rarków i ma 10% szansy na drop.

Drugim celem jeszcze nieosiągniętym było załapanie się na pierwszą stronę completion score na Data for Azeroth. Chodziło mi o pierwszą stronę rankingu europejskiego i aktualnie jestem tam na 209 miejscu, ale za to jestem od dłuższego czasu na 1 miejscu na Burning Legionie z ogromną przewagą i myślę, że to mi wystarczy, chociaż i tak będę pewnie coś tam progresował, ale dalsze progresowanie ponad 80%, jest już naprawdę ostrą przeginką i tylko chorzy ludzie brną w to dalej.

Słowem końcowym jestem bardzo zaskoczony wynikiem, ponieważ myślałem, że mi to wszystko zajmie cały dodatek, a tu dopiero drugi sezon się zaczyna. Sam wątpiłem w swoje wybitne speed runnerskie umiejętności. Jeszcze na koniec warto zaznaczyć ponownie, że collecting to kwintesencja tej gry. Gear, rating, sezon przeminie, kolekcja zostanie na wieki. A no i warto zwrócić uwagę na liczbę legacy achievements , co czyni mnie top seed runnerem

https://worldofwarcraft.blizzard.com/en-us/character/eu/burning-legion/cechini/achievements

#worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
Pobierz Cechini_Mistrz - To  nie jest koniec dzisiejszego postowania: 
Jeden z dwóch celów ut...
źródło: topka top topów
  • 1