Wpis z mikrobloga

@huncwot_: ja w przeciwieństwie do ciebie wiem gdzie i kiedy w moim mieście obchodzone są uroczystości związane z tymi wydarzeniami byłeś choć raz na takich czy tylko umiesz szczekać na wykopie
  • Odpowiedz
@bombastick: człowieku ja się nie pytam gdzie i kiedy byłeś, tylko co wyprawiają Ukraińcy. Zełeński powie kilka słów po polsku i dostajecie zbiorowych orgazmów; za tym pustosłowiem nie idą żadne czyny
  • Odpowiedz
@bombastick: mam ci pokazać, znaleziska z gorących, jak Zełeński powiedział wspaniałomyślnie , kilka słów po polsku?
jak wykopy piały z zachwytu bo dostaliśmy "aż" status specjalny..?
pokazałem ci bezczelną wypowiedź ich ambasadora, że hitlerowcy kolaboranci mordujący Polaków, to dla wielu Ukraińców bohaterowie, to dla ciebie był jedynie "zieeeeeew"
  • Odpowiedz
mam ci pokazać, znaleziska z gorących, jak Zełeński powiedział wspaniałomyślnie , kilka słów po polsku?

jak wykopy piały z zachwytu bo dostaliśmy "aż" status specjalny..?


@huncwot_: pokaz mi moje pianie z zachwytu moje wykopy itd itp
  • Odpowiedz
Dokładnie powtórka co za covidka, jak ktoś nie brla szczepionki to też b "ulosledzony". No aż wyszło na jaw, że one są gówno warte.


@TormentedSoul: Dokładnie. Wielce oświeceni tępi populiści. I gdzie te wszystkie "badania", którymi sie zasłaniali. Z ukrainą jest to samo. Przez pierwsze 8 miesięcy szczekali jak psy do kazdego kto osmielil sie powiedziec cos nie pro-ukrainskiego, bo wiedzieli ze za to zostaną poklepani po pleckach, ale teraz juz
  • Odpowiedz