Wpis z mikrobloga

Już nie #mattcabbszukasamochodu, bo #mattcabbznalazlsamochod i teraz nachodzą mnie różne pomysły na małe mody.

Mam w aucie AUX i sobie podpinam telefon. Gra to fajnie, w radyjku jest osobny equalizer do ustawienia AUX'a, więc nawet zestroiłem to znośnie. Problem jest tylko przy połączeniach przychodzących. Jak ktoś dzwoni, to muszę odpiąć telefon, bo z podpiętym jackiem nie działa wbudowany mikrofon w telefonie.

Dlatego szukam rozwiązania typu "one cable to rule them all" - ładowanie, AUX i wejście mikrofonowe. W rozpisce 30-pin dock connector jest stereo line in, ale przypuszczam, że trzeba tam podać sygnał wzmocniony, a nie tylko podpiąć mikrofon. No i do tego nie widziałem nigdzie takiego kabla z wyprowadzonymi podłączeniami. Jakieś rady?


#samochody #motoryzacja #volvo #iphone
mattcabb - Już nie #mattcabbszukasamochodu, bo #mattcabbznalazlsamochod i teraz nacho...

źródło: comment_FBKV905LPHiszXqREBrun9Aqx4Tm3ush.jpg

Pobierz
  • 17
@Felonious_Gru: chciałem uniknąć rozwiązania po BT. Trzeba pamiętać o włączniu/wyłączaniu w telefonie, bo baterię ciągnie. a i tak trzeba podpinać w samochodzie pod ładowanie, żeby w trasie nie padł telefon. Nie mówiąc o tym czego najbardziej nie lubię - doklejanych przycisków do do konsoli środkowej, wyświetlaczy w innej kolorystyce niż reszta auta...
, bo baterię ciągnie


@mattcabb: Normalne telefony nie maja problemu z tym. Ja słucham po A2dp i starcza na tyle samo czasu co słuchanie przez słuchawki kablowe.

Co do wyśiwetlaczy to

1: nie musisz mieć

2: jak chcesz mieć to możesz dobrać kolor.

Co do guzików:

1:możesz mieć doczepiony do kierownicy

2:Możesz użyć fabrycznych
bo z podpiętym jackiem nie działa wbudowany mikrofon w telefonie.


@mattcabb: Say what? Ja swojego IP4 wpinam do radia w gniazdo aux, gdy ktoś dzwoni to rozmówce słyszę w głośnikach auta a mikrofon wbudowany w telefon normalnie działa.