Wpis z mikrobloga

Najbardziej nie lubię gier z generacji PS3 X360. Były dziwne. Wiele gier nie przypadło mi do gustu. X360 to chyba jedna z najbardziej nienawidzonych przeze mnie konsol, a długo w nią grałem bo aż do zakupu PS5 w zeszłym roku... I widzę zauważalny skok w grafice, odczuciach z grania. Zaraz mi powiecie, że to różnica generacji, ale ja lubię retro gierki
Np Pegazus jest top
#gownowpis #gry #konsole
  • 9
@Grejt_Sajaman: Masz ku temu dobre powody:

- Generacja PS3 była "kryzysowa", w połowie szlag trafił rynki światowe i wszystko trzeba było robić po taniości. Nawet jakość sprzętu znacznie spadła; pady tamtej generacji są kruche (DS3 z późnej serii rozleciał mi się po 3 latach, DS1 mam do dziś), warto też wspomnieć o pladze RRoD w xboxach - nikt wcześniej nie słyszał o tym żeby konsola się ot tak spaliła czy przegrzała
@konto_multi: To jest piękne co napisałeś I chyba lepiej nie da się tego ująć co czuje względem xboxa360
Jakby ktoś napluł mi w twarz. Było graficznie kilka dobrych tytułów na licencji mam tu na myśli np te wszystkie fify
(ale to też zależne od telewizorów) no i far cry 3
ale reszta to jakieś totalne crapy
a najgorszy to chyba minecraft
do dziś mam dreszcze kiedy sobie przypomnę jak dzieci z
@Grejt_Sajaman: Jakiekolwiek pozory jakości opadły jak tylko granie przestało być dla bogatych nerdów. Szkoda że większość nie ogarnęła że to już nie jest to, i z przyzwyczajenia dalej kupują, no bo ma to samo logo. A w środku części od laptopa. Nawet mi frajerów nie żal.
@konto_multi: PS3 zapowiadana była jako konsola do gier w 1080p w 60. Skończyło się 720p z 30 fpsami. To co zapowiadali, dopiero dostaliśmy w PS4 pro xD
Przeskok jakości w geometrii i skomplikowania scen był przeogromny w PS3 względem PS2, tu faktycznie generacja wyżej.
W zasadzie aż tak duży przeskok już z PS3 na PS4 nie był jak z PS2 na PS3.