Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie. Zamówiłem produkt przez stronę Decathlonu. Praktycznie od razu po opłaceniu zamówienia zadzwoniłem do nich na infolinię z prośbą o anulowanie i zwrot pieniędzy. Facet z infolinii skontaktował się ze sprzedawcą, że anuluję zamówienie. Jeszcze tego samego dnia pieniądze wróciły na moje konto. No i wszystko fajnie, ale sprzedawca mimo wszystko wysłał mi ten produkt. Oczywiście nie miałem zamiaru go odbierać od kuriera. Byłem akurat w pracy, a kurier wysłał do mnie tylko krótkiego smsa, że zostawił paczkę u sąsiada. Wcześniej nie próbował nawet ze mną się kontaktować, po prostu bez żadnych ustaleń zostawił sobie paczkę u obcej osoby. Co mam z tym faktem zrobić? Skontaktować się ze sprzedawcą, że taka sytuacja miała miejsce, czy olać to wszystko ciepłym moczem i czekać na ewentualny kontakt ze strony sprzedawcy z prośbą o zwrot produktu?

#kurier #kurierzy #pocztapolska #pytanie #pytaniedoeksperta #sklepyinternetowe
  • 3
@Puszkyns: Ja bym poinformował kuriera, że nie przyjmujesz przesyłki i niech ją zabierze od sąsiada. Swoją drogą ciekawe czy podpisał się sąsiad, że ją odbiera czy jest jakaś parafka przy twoim nazwisku.
dzwon po płokułatułe za sfalszowanie podpisu. Skad takie debile sie biora?


@Krzysztofibisz: Ale z ciebie przygłup nie dość, że imputujesz coś czego nie powiedziałem to jeszcze sobie gdybasz snując bajki xD. W #!$%@? mam jakaś prokuraturę, nie zmienia to jednak faktu, że kurierzy często walą podpis za kogoś i nie wiem czemu odbiorca, których nie chce przesyłki miałby za to odpowiadać kombinując co zrobić z przesyłką.