Wpis z mikrobloga

#siatkowka co ciekawe w tym roku jest też Uniwersjada, którą dzisiaj się dowiedziałem, że prowadzić będzie Dariusz Luks, a siatkarze powołani na Uniwersjadę w części będą się składać z reprezentantów Grbicia. Na ostatniej uniwersjadzie na przykład grał Semeniuk, więc jest to raczej taka impreza dla prospektów, ale nie tych czołowych.
  • 4
@vasos: patrząc na luźne podejście do akademickiego przywiązania siatkarzy to widziałbym taką szóstkę (mając świadomość, że jest to kadra do lat 26):
R: Kozub
A: Dulski
P: Sawicki, Gierżot - będzie #!$%@?
Ś: Urbanowicz, Adamczyk
L: Szymura

Tak szczerze to nie wiem, czy jest jakiś rozgrywający którego można wysłać wiekowo pomiędzy Kubickim a Kozubem. Na przyjęciu wśród młodych mamy za to problem z all rounderami. Ci którzy się wyróżniają to sztacheciarze
@czarny_matt94 jeszcze mi się przypomniał ten rozgrywający z ligi uniwesysteckiej USA, któremu na imię Bartosz, ale nazwiska z glowy nie pamiętam. Coś kojarzę że on sie nie odnalazl u nas w juniorskiej kadrze, ale jesli moj sluch o nim zaginął to pewnie w radarze kadry nawet na uniwersjadę nie jest