Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ten świat robi się #!$%@?... Cofnijmy się o 15 lat wstecz gdyby ktoś nagrywał takie rzeczy jak teraz są na SrikToku to byłby wyśmiany na całe miasto. Teraz to niby taka moda #!$%@? ludzie gdzie my żyjemy? Czy to ja jestem #!$%@?ęty, że nie rozumiem tego? #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@pawel-bori: ja nie rozumiem jak te zjeby nie wstydzą się tego nagrywać a jeszcze bardziej nie rozumiem ze komuś to się podoba. Świat jest zidiocialy a młode pokolenie to są już tak #!$%@? na umyśle ze strach co będzie za 20 lat na tym świecie
  • Odpowiedz
@Kuntakinte666: No właśnie to "starsze pokolenie" to najgorszy rak na tym Tik Toku, stare Grażyny nagrywające głupie filmiki, komentujące to jak kompletni analfabeci, do tego zupełnie bezrefleksyjnie jak pisanie opuchniętej bezzębnej alkoholiczce jak pięknie wygląda.
  • Odpowiedz
@pawel-bori: @Titsuman @romuald-antoni-korolev

Wykopki, potrzebny wam reality check.

Po pierwsze, nie jest to na pewno bardziej prymitywne niż oglądanie grubasa wyzywającego się z resztą rodziny alkoholowej, a już na pewno nie bardziej prymitywne niż oglądanie 2 żuli, z których jeden zbliża się do swojego końca.

Po drugie, to nie jest materiał dla tego samego targetu, który wcześniej grubas obsługiwał.

Po trzecie, to że dla was nie jest to ciekawe, to nie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pawel-bori:

Pamiętam, gdy 8-9 lat temu streamowałem na Twitch TV. Wówczas byłem czarną owcą, bo podczas grania zdarzało się przeklnąć np. 1 raz na 2-6 godzin streamu. Dodatkowo jak ktoś miał odpalone w ogóle dotacje to był nazwany przez społeczność "żebrakiem" i wyśmiewany.

Śmieszne w perspektywie obecnych czasów
  • Odpowiedz