Wpis z mikrobloga

#zewsiebudzi #bieszczady #muzyka #gory hejka mirasy, festiwal zbliża się wielkimi krokami, więc myślę że będzie można pomyśleć o jakimś #wykopiwo wołam @CordellWalker @moby22 @rraaddeekk bo wiem że być może będziecie, jeśli jeszcze ktoś się pojawi to dawaj znać. Zawsze spoko spić z kimś z wykopu browara i pogadać o ciekawostkach na Mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
szaman136 - #zewsiebudzi #bieszczady #muzyka  #gory  hejka mirasy, festiwal zbliża si...

źródło: temp_file.png7481201746528847398

Pobierz
  • 34
@szaman136: No, jeśli chodzi o mnie, to tak jak pisałem wcześniej – nie ma mnie jeszcze w Ustrzykach, więc dziś to ze mną na pewno się tam nie złapiecie. Natomiast jutro to już się będziemy namierzać jakoś na bieżąco via Wykop. Może nie najwygodniej, ale przynajmniej na koszt Obajtka, więc niech hostuje i buli za prąd pod stołem.

U mnie sytuacja na ten moment wygląda tak, że jutro dotrzemy tam raczej
@szaman136 No jasne, że się tam złapiemy dziś jakoś. Inne opcje jawią mi się opcjami wielce nieprawdopodobnymi xD Ustrzyki są zbyt małe, żebyście się tam szwędali pod ochroną tak długo i bezkarni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja właśnie wjechałem do Cisnej, ale tam w Ustrzykach to będziemy jakieś dopiero późnym popołudniem, bo ja tu też zależę od koleżków lokalnych, z którymi będę jechał. Ale keep calm, bo to