Wpis z mikrobloga

Mówiąc o pedofilii wcale nie rozmawiamy o możliwości popełnienia przestępstwa, tylko o odchyleniu. Także 14 czy 15 lat, dla mnie jeden #!$%@?.


@Pryshlyak: Dla mnie istotne jest w tej kwestii jak ta laska wygląda, ta od Leksia wyglądała na ok. 20 i ją zablokował gdy dowiedział się o jej wieku, co nie zmienia tego, że #!$%@?ł i tak, powinien się upewnić, ale ta laska też zachowała się słabo i wiek jej
@imargam_2137: NIe wiem w jakich kręgach się poruszasz skoro twierdzisz, że 14-15 wyglądają na 20 lat. Chyba w jakiejś bańce żyjesz. Już nie skomentuję komentarza o wielkich cycach i makijażu...bo po prostu słów nie znajduję. Piszesz jakby to była jakaś prawidłowość, a pewnie #!$%@? na bazie 3 zdjęć z IG. No ale linię obrony dla ewentualnego pedofila dobrą przygotowałeś. Gratulacje.

Jedyne co cię usprawiedliwia to, że sam jesteś 20-letnim gówniarzem i
@Pryshlyak: nastolatki się prują teraz na potęge i wyglądają jak stare baby przez takie fagaty i inne kanony piękna z instagrama i jak myśląc 15 latka widzisz dziewczynke z misiem która odrabia lekcje przy biurku to pod kamieniem żyjesz odklejeńcu xD znajomi mają młodsze rodzeństwo i pierwsze przykłady z brzegu, 16 latka zrobiła sobie usta, inna wali kryształ i 15 latka w ciąży z rówieśnikiem u ziomka w rodzinie XD
@ElMurano: a za co tu #!$%@? przepraszać, jak gdyby nie te parę miesięcy to chłop by siedział jako pedofil? Serio te parę miechów robi taką różnicę? #!$%@?ł grubas i tyle w temacie.
@imargam_2137 Ale co ty chcesz przekazac poza tym, ze racjonalizujesz sobie zachowania pedofilskie? Twierdzisz, ze seksualizacja dzieci przestaje czynic je dziecmi?

To ty zyjesz w jakiejs bance skoro caly zbior 15 letnich dzieci kategoryzujesz tylko dlatego, ze u ciebie na wsi małolata zaszla w ciaze albo zrobila sobie usta. Sam taki tok mysleniowy sprawia, ze chce mi sie rzygać. Albo jesteś bardzo młody i masz percepcję podlotka, który sam calkiem niedawno skonczyl
NIe wiem w jakich kręgach się poruszasz skoro twierdzisz, że 14-15 wyglądają na 20 lat.


@Pryshlyak: W dzisiejszych czasach nie jest to rzadkie. Chociaż w przypadku Leksia mówimy o przypadku indywidualnym, bo tam była jedna dziewczyna, która była w takim wieku, większość lasek do których pisał była pelnoletnia. Tak ona wyglądała, moim zdaniem wygląda co najmniej na pelnoletnią, zresztą ona sama chciała mu wysyłać nudesy za pieniądze i to ona do
D.....8 - >NIe wiem w jakich kręgach się poruszasz skoro twierdzisz, że 14-15 wygląda...

źródło: Screenshot_20230427_100815

Pobierz
@Pryshlyak: no w dużym skrócie kilkaset lat temu taka 15 powoli robiła się stara panną jeśli nie miała dzieci i chłopa w XXI wieku kilka tysięcy kilometrów od Polski 15 latka nadal jest starą panną bo brudasy żenią się z jeszcze młodszymi. Twój punkt widzenia opierasz na ostatnich kilkudziesięciu latach gdzie rola kobiety w społeczeństwie diametralnie się zmieniła i baba już nie jest tylko po to żeby urodziła dzieci i zrobiła
@imargam_2137 Z jakiego zakresu mam sie douczyc? Typologia pedofilska? Jestem pewien, ze bylbys w stanie uzasadnic rowniez zainteresowanie 11 latkami opierajac sie o brednie dotyczace wyksztalconych cech plciowych. Obrzydliwy jestes.
@imargam_2137 nie wiem skad to wziales, osle, bo nic takiego nie wynika z tego co pisalem. to raczej ty dales wyraz pokretnego pedofilskiego postrzegania swiata i najbardziej zalosne to jest, ze przyjmujesz to jako pewnik.