Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: w zasadzie to jestem w spektrum chorób psychicznych teraz, myję ręce jak w nerwicy natręctw, miewam doły i górki jak w bipolarze, napady śmiechu, w półśnie widziałem jak matka wchodzi do pokoju i zmienia się w cyklopa choć wcale nie weszła itp
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: z psychiatryka wyszedłem stabilny, zobaczymy na jak długo, na razie regularny zastrzyk z paliperidonu i kwetiapina 50 mg na sen, objawów wytwórczych nie mam więc nie mam wglądu do świata duchowego na razie dzięki lekom ze świata, zapodałem przegląd objawów od czasu mojej śmierci ekstatycznej
  • Odpowiedz
@KlejnotChoroszczy: mam 30 lat, przed "śmiercią" pościłem i chodziłem 7 km na piechotę, traumy to swoją drogą (chyba każdy jakieś ma), czuję że i tak niedługo przez coś umrę tylko pytanie co siądzie pierwsze, mózg to centrum dowodzenia organizmu a u mnie myśli zaczęły zajmować chyba sterowanie układami biologicznymi ciała
  • Odpowiedz
@los_kabanos: próbowałeś przeprowadzać jakieś eksperymenty/doświadczenia, aby ustalić czy to co odczuwałeś lub o czym byłeś przekonany jest prawdą? Logika ma tu jeszcze cokolwiek do gadania?
  • Odpowiedz
@los_kabanos: Przeczytaj sobie książkę Philipa K. Dicka pod tytułem Valis. Miał podobne wizje. A do tego podobno chorował na schizofrenię. W tej akurat książce jego alter ego występuje równolegle z nim.
  • Odpowiedz