Wpis z mikrobloga

Mam problem ze słuchawkami AirPods 3, a mianowicie, lewa słuchawka gra bardzo cicho w porównaniu do prawej. Słuchawki kupiłem w Lutym 2022 na polskim Amazonie, ktoś miał z Was podobny problem? Dodam, ze hard reset i rozlaczanie pary nic nie dało.

#apple
  • 8
@c_39: a sprawdzałeś w ustawieniach słuchawek, czy przypadkiem ci się suwak nie przesunął w prawo? Sporo ludzi, którzy zgłaszają ten problem okazuje się, że im się w ustawieniach dźwięku coś poprzestawiało.
@c_39: W moich AirPodach Pro 2 był problem z jednym z zewnętrznych mikrofonów (do ANC), gdzie hałas był nierównomiernie korygowany i przez to miałem wrażenie, że dźwięk jest bardziej przesunięty w lewą stronę (co ciekawe nie każdy to słyszał). Reklamowałem i nowy egzemplarz działa w porządku. BTW od nowości tak mają? Bo jeśli nie to brzmi jak problem softu po aktualizacji.
@mpk794: Ostatnio odkrylem to, ze musialem miec mocniej podglosnione sluchawki, wczesniej jak mialem głośność na 60% bylo super, teraz prawie nic nie slychac na lewej. Bałem sie troche, ze to moj słuch sie rozwalił, ale jak widac problem lezy po stronie słuchawek
@c_39: W takim razie na Twoim miejscu bym to reklamował u Apple - w autoryzowanym serwisie, albo u nich, na infolinii. Mają generalnie bardzo prokonsumencką politykę jeśli chodzi o gwarancję i nigdy mi jeszcze nie odrzucili.