Wpis z mikrobloga

Czasem, przed pójściem spać zastanawiam się co się stało, że połączenie Alexis - Man U nie wypaliło? Fajnie się prezentował w Barcelonie, gdzie więksi od Niego nie radzili sobie, wciągał PL nosem w barwach Arsenalu, poszedł do Man U i uciekł stamtąd po sezonie do Interu, gdzie mniej więcej od tego momentu z topowego napastnika/skrzydłowego stał się przeciętniakiem.

Drugi taki przypadek "manchesterski" to dla mnie Di Maria - totalny TOP w Realu, przeciętnie w Man U i po sezonie do PSG, z tą różnicą, że nie zanotował takiego zjazdu jak w/w Chilijczyk.

#mecz #pilkanozna #transfery
M.....S - Czasem, przed pójściem spać zastanawiam się co się stało, że połączenie Ale...

źródło: Screenshot 2023-04-26 at 08-58-41 alexis sanchez manchester Szukaj w Google

Pobierz
  • 8
@M4ci3jS: di Maria miał przecież genialny początek w United, praktycznie każdy mecz kończył z bramką lub asystą. Potem złapał uraz i w drugiej części sezonu już rzeczywiście wyglądało to słabo. Tylko, że ... on miał tak w każdym klubie. W Realu również miał świetne momenty, po czym znikał na miesiąc czy dwa, irytując swoją grą. Więc moim zdaniem w Manchesterze brakło im względem Argentyńczyka cierpliwości.

Alexis z kolei...myślę, że jakaś forma
@erni13: @rooger: jasne, macie rację, początek AdM w Man U był spoko, bardzo spoko - myślałem wtedy, że zostanie tam na dłużej i pokaże, że radzi sobie spokojnie na poziomie PL - dlatego moje zdziwienie, że zawinięcie po sezonie, no ale też pewnie wiele spraw poza sportowych miało na to wpływ :)