Wpis z mikrobloga

@lentilek: to mi wgl przypomina o fenomenie zachwytu półek na południem Europy . Mam taka znajoma super zachwycona Włochami i Hiszpania. A jak jej narzekałem po wakacjach na problemy u nich z angielskim min i w przypadku Włochów straszne prowadzenie aut (zero respektowania pieszych) to uważała to za urocze xd gdyby Polska była na południu Europy nazywana by była Szwajcaria południa i nie ma tu przesady ale Polki poludniofanki tego nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RudyZibi: są bogatsze ale znajomość angielskiego i to jak jeżdżą oraz oj superzwyczaj knajp czynnych do 14 sprawia ze mam ich dosyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to są typowe teksty p0lek zapatrzonych w Hiszpanów, Włochów


@lentilek: Przestańcie powtarzać te bzdury. Na hiszpańskich czy włoskich ulicach trudno spotkać przystojnych mężczyzn. Mężczyźni z tych krajów często są niscy i naprawdę rzadko przypominają tych z okładek czasopism. Do tego często nie garną się do pracy, żyją w przekonaniu, że obowiązki domowe i rodzicielskie należą głównie do kobiety, mieszkają z rodzicami tak długo jak tylko jest to możliwe, a ich życiem
żyją w przekonaniu, że obowiązki domowe i rodzicielskie należą głównie do kobiety, mieszkają z rodzicami tak długo jak tylko jest to możliwe, a ich życiem rządzą ich matki, nawet po ślubie.


@Talaith: haha nie zapomne tego widoku jak Polki będące w związkach z erasmusami z akademika nosiły torby z zakupami podczas gdy Pan Hiszpan szedł obok z gębą w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)