Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: Ukraińska ofensywa - Służby specjalne -
15 wrz 2022

Ukraińska ofensywa na terytorium Rosji? "Jeśli będzie trzeba ...
30 gru 2022

Ukraińska ofensywa stanęła z winy Zachodu? Raport ISW ...
30 sty

Kiedy ruszy ukraińska ofensywa przeciwko Rosji? Jest ... - PAP
28 lut

etc etc ale juz za chwile no juz juz, uprzedzamy, o juz w moskwe wlatujemy, o juz jestesmy pod japonią, jeszcze tylko dej dej pan pinc
@hekktik: skoro atakujesz z pianą na pysku jedną stronę i starasz się wybielac druga to miałem nadzieję że chociaż nie będziesz się wstydził własnych autorytetów, jak widać przecenilem cię
@hekktik: wątpię żebyś w życiu cokolwiek trafił, a o profesje matki nikt nie pytał więc nie wiem po co się tym chwalisz, zadałem tylko proste pytanie które cię przerosło
cos #!$%@? o matce


@hekktik: ty znasz polski czy z translatora korzystasz? przecież sam napisałeś kim jesteś:

trafilem jak #!$%@?\

a pytanie o źródła cały czas udajesz że nie widzisz, dlaczego wstydzisz się przyznać kto uchodzi za takowy w twoich oczach, przecież widać że jest to sołowojow, jaszczur, braun albo ktoś podobny
cepie wjezdzajacy na matke


@hekktik: nie kłam nic takiego nie zrobiłem, może pomysł po prostu następnym razem zanim nazwiesz się #!$%@?

bede dyskutowal


@hekktik: nie pochlebiaj sobie, nie wiesz nawet co to słowo znaczy

zrodla #!$%@? naglowkow ktorych nie umiesz wkleic w google


@hekktik: pytałem czy piszesz przez translator to uparcie kłamałaś że nie, cały czas pytam o źródła które są dla ciebie rzetelne, a tobie źle to tłumaczy