Wpis z mikrobloga

Wczoraj kolega z #plusx na wielu kanałach pakietu Poland Full HD obniżył FPS (Frame Rate per Second ) z 50fps na 25fps. Jakość wyświetlania obrzu na tych kanałach drastycznie spadła. Zauważą tę zmianę posiadacze urządzeń, które obsługują 50fps. Pisałem do niego w tej sprawie, ale twardo stoi na stanowisku, że nie przywróci 50fps. Jeśli kogoś z użytkowników to jawne walenie w ch... dotknęło i chce przywrócenia poprzedniej jakosci serwisu, to zachęcam do korespondencji z adminem #plusx za pomocą czatu. Może ilość skarg wpłynie na jego postawę w stosunku do klientów i pomoże zmienić decyzję?
P.S.
Może Kolega @puniek coś w tej sprawie jest w stanie pomóc?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Znowu grzebie. Obniżył rozdzielczość z 1920x1080 (Full HD) do 1280/720 (HD) na kanałach Canal+ Live 1-4. Zgłosiłem to do TS. Czekam na odpowiedź.
@puniek pomożesz? Please.
  • Odpowiedz
@pras_pp: The work is finished and everything is restored

1.Channels that are not in RAW Bitrate will be 720p 50FPS(Example Viaplay Canal+Live VSport, not all users have support for 1080p 50 fps)

2.Fixed Smart TV flaw, users had to flip back and forth between TV channels when we had a loss of signal for a second, and now it will resume automatically without you noticing
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@puniek Widziałem, ale Canal+ Live 1-4 jeszcze przedwczoraj były w 1080p 50 fps i tak je udostępnia Canal+ Online. W tym przypadku nie rozumiem obniżenia do 720p.
  • Odpowiedz