Wpis z mikrobloga

Wczoraj kolega z #plusx na wielu kanałach pakietu Poland Full HD obniżył FPS (Frame Rate per Second ) z 50fps na 25fps. Jakość wyświetlania obrzu na tych kanałach drastycznie spadła. Zauważą tę zmianę posiadacze urządzeń, które obsługują 50fps. Pisałem do niego w tej sprawie, ale twardo stoi na stanowisku, że nie przywróci 50fps. Jeśli kogoś z użytkowników to jawne walenie w ch... dotknęło i chce przywrócenia poprzedniej jakosci serwisu, to zachęcam do korespondencji z adminem #plusx za pomocą czatu. Może ilość skarg wpłynie na jego postawę w stosunku do klientów i pomoże zmienić decyzję?
P.S.
Może Kolega @puniek coś w tej sprawie jest w stanie pomóc?
  • 28
@pras_pp: dzięki za info, kończy mi się hajs na teleduperele i myślałem przejść na plusx ale saszka na duperelach zrobił wreszcie porządek z viaplay i w sumie nie jest tak źle, więc chyba zostanę
Aha no ja teraz nie mam możliwości sprawdzenia może dzisiaj znowu dał 50fps ale wczoraj patrzyłem na moim android tv 4K i było tylko na Elevenach nie wiem już może to zależy na czym się ogląda im mocniejszy sprzęt to leci 50Fps nie wiem sam.....
Może u niektórych już śmiga to 50FPS tak jak wyżej kolega pisał i wysłał mi screena że u Niego działa, także stopniowo u każdego się to pojawi myślę i tak jak napisał support że dzisiaj wskoczyć każdemu powinno w sumie....