Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki, taka sytuacja… Jestem na liście mailingowej jakiegoś Hotelu Chałupy77 ponieważ kiedyś brałem tam rodzicom pokój. Dostaje non stop maile z ofertami co jest absolutnym śmietnikiem na mojej skrzynce. W każdym mailu jest odnośnik do wypisania się z listy mailingowej, który… jest ŚLEPYM odnośnikiem prowadzącym do strony, która nie istnieje. Monitowałem już to u nich, ale mają to gdzieś. Wczoraj przeszli samych siebie i przysłali jedną ofertę - 13 razy. Gnój na skrzynce robiąc niesamowity. Co można uczynić żeby już żadnej wiadomości nie dostawać jak wpisać się nie idzie, bo odnośnik nie działa, a oni mają to gdzieś? No i za ten spam to UOKiK by coś zdziałał jakby powiadomić? #kiciochpyta #hotel #turystyka #spamujo
TheDestroyer - Czołem Mirki i Mirabelki, taka sytuacja… Jestem na liście mailingowej ...

źródło: IMG_0081

Pobierz
  • 11
@lukasz-lux Jeśli procederu nie ubijesz u źródła, to za chwilę będziesz dostawał kolejny SPAM, bo firma zmieni mail albo przekaże Twoje dane komuś innemu. Moim zdaniem jak najbardziej UODO powinno być powiadomione.