Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: a nad czym mam się rozpisywać?

Mocniej. Alternatywą jest wojna z Rosją, alternatywą jest śmierć nasza i naszych dzieci. Co tak lekko?


Ironizujesz, ale to jest prawda. A kto przed wybuchem wojny na Ukrainie chciał przesuwać na zachód granice NATO? Kto grozi Polsce i krajom nadbałtyckim agresją?

piękna szkoła romantyzmu im. Józefa Becka. Zero myślenia o swoich interesach.


Bardziej idiotycznej riposty nie mogłeś zastować. Akurat wedle szkoły romantyzmu im. Józefa
skoro maja i tego chcesz to co ja ci przeszkadzam?


Tyle sprzeczności w jednym człowieku.


@dqdq1: Jesteś ukraińską V kolumną, bo przedkładasz interes Ukrainy nad interes Polski. Piszesz tą propagandę na polskim portalu i pewnie mieszkasz w Polsce.

Czyli teraz Ukraina i Ukraińcy mają wpływ na działania państwa polskiego i dysponowanie polskimi zasobami, a Polska nic nie może na Ukrainie. Przyłączenie Ukrainy zniwelowałoby tę nierównowagę.
pewnie się obrazisz gdy napisze czyja ty jesteś v komumną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dqdq1:

Twierdzisz, że jestem V kolumną Rosji, bo chce Ukrainy połączonej z Polską?

Chcę żeby Polska miała wpływy na ziemiach Ukrainy i na państwo ukraińskie i żeby w ten sposób wzmocniona była siłą zdolną przeciwstawić się Rosji i Niemcom.

Ty za to chcesz Polski na usługach Ukrainy. Polski, ktora ma oddawać swoje zasoby
oddanie Lwowa to dziwny pomysł na rownosc


@dqdq1: Z oddaniem Lwowa to był żart, przy tym moim wpisie jest wklejona buźka z uśmiechem.

Ale teraz mnie zastanawia co innego - a co ty tak sie martwisz o ten Lwów, że nie byłby na
Ukrainie, przeszkadza ci to?

Ja chce nie tylko Lwowa, ale całej Ukrainy w jednym państwie z Polską. Ukraińców tam jest 25 mln w tym z 10 mln emerytów,
@oydamoydam:

To teraz posluchaj: Wiesz czemu Ukraina musi byc niezalezna? Bo tam juz postanowili to ludzie oddajac za nia morze krwi. Militarnie dla nas idealnie. Nie ma tu z czym dyskutowac.

A w Unii bedzie swiezym partnerem. Ale to nie my bedziemy ponosic glowne koszta odbudowy.

My jestesmy po drodze. I najblizej. Najnizsze koszta inwestycji na Ukrainie mamy przez to.

Polskie prywatne firmy tego nie #!$%@?.
Mowia ze rosyjscy przedsiebiorcy maja
Bo tam juz postanowili to ludzie oddajac za nia morze krwi. Militarnie dla nas idealnie. Nie ma tu z czym dyskutowac.


A w Unii bedzie swiezym partnerem. Ale to nie my bedziemy ponosic glowne koszta odbudowy.


@Niedobry: Ukrainy nie przyjmą do Unii. Muszą sie zgodzić na to wszystkie państwa unijne, choćby Węgry bedą przeciw tak samo rolnicy większości państw Unii. Jedynym sposobem dla Ukrainy wejscia do Unii jest konfederacja z Polską
@oydamoydam: Rumunie i Bulgarie przyjeli.

A Ukraina ma wiecej do zaoferowania. Nawet zrujnowana. Dlatego Rosja ja tak bardzo chce.
A w Unii juz zadaja sobie pytania: Dlaczego az tak bardzo.
Potrzebujesz wiecej?