Wpis z mikrobloga

Czym karmicie kota? Nasza od 2 lat je Feringe, kupujemy 6x400g puchy, gdzie pucha kosztuje ~10 zł i zastanawiam sie czy w tej cenie nie idzie znależć czegoś lepszego. Nie przepłacam trochę za te karmę? Miala etapy, że coś jej nie chciała jeśc, ale finalnie wróciła do niej i tak ją je od 2 lat.

#koty
  • 7
@zielony_goblin: a na ile porcji wam taka pucha starcza? albo na ile dni? generalnie tak długo jak wam się ta karma nie marnuje bo np. stoi za długo otwarta albo w kot z miski nie je i musicie wyrzucać to większe puszki będą opłacalniejsze niż saszety czy małe puszeczki
ok. 5zł za puchę


@Mega_Smieszek: 5 zł!? Moje też to jedzą ale kupuję od razu hurtowo karton wielosmakowy na kilka m-cy z góry i płacę ok. 2 zł za puszkę. Ciut przepłacasz.... no ale kto bogatemu zabroni :)
@zielony_goblin: dlatego ja kupuję hurtowo. Lepiej raz wydać 1000 zł niż na raty 2000 ;). Tylko trzeba kupić urozmaicone, bo kotom lubi się sprzykrzyć to samo żarcie. Choć jest też ryzyko, że jakiś smak nie podejdzie, więc wcześniej dobrze sprawdzić. Do tego obowiązkowo karmię codziennie surowym mięsem (pierś z kurczaka, wołowe). Więc koty generalnie jedzą lepiej i drożej niż ja
( ͡° ͜ʖ ͡°)