Wpis z mikrobloga

Poszukuję godnego polecenia Crossa. Będzie używany głównie do przejażdżek po polach. Myślałem nad Yamaha yz 125, ale opinii o innych modelach też chętnie posłucham. Budżet 10/11k. Ważne żeby miała moc, nie słynęła z częstego łapania usterek. Dodam, że mam 173 cm wzrostu, także fajnie jakby nie była kozą. #motoryzacja #cross #motocykle #enduro
  • 10
miałem chyba już wszystko i nie ma większej różnicy między markami z tych lat, wszystko ma wady i zalety, jednak dla mnie króluje honda cr, w tym motocyklu odpada problem ze skrzynią biegów. w Yz wypadające i szarpiące biegi to jest pakiet startowy, suzuki, kawasaki podobnie. do takiej jazdy jak piszesz najlepszy byłby exc 200, ale w tej kasie ciężko, a do dziadków mało jest części
@MaKac: ma nie miec usterek, nie byc koza a chcesz kupic wyczynowa sete. Do wozenie cegiel na budowe bedziesz szukal ferrari?

Kup se DT 125, albo DR czy WR, 4t slabsze ale bedzie wieczne
  • 0
@Messix: tak, teraz mam WR 125 i byłaby idealna gdyby miała trochę więcej mocy. Wolałbym wymienić na coś co nie wymaga kosztownych serwisów co sezon. Kolega wyżej zaproponował hondę cr i na pierwszy rzut oka wydaje się ciekawa.
@MaKac: cr, yz, sx, kx, to wszystko to samo, 30h i tlok do roboty. Bardzo czeste serwisy. Jak nie chcesz remontowac no to niestety musisz sie pogodzic z mniejsza moca. Czyli np DT 125. Dwusuw, wiec i tak mocniejszy od WR
koedys mialem CMR 125, fajny zrywny motorek, ale juz dosc wiekowy

Chyba ze moze czterosow ale 250
@MaKac: nie mam, wskoczylem z 125 na 400 od razu, mialem DRZ 400. Teraz od 8 lat mam kata 450
Ogolnie crossy to raz ze czesty serwis dwa kozy bo tym sie skacze. Celuj raczej w enduro, moze exc 125/250?