Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #lewica #ekologia #bekazpodludzi

Drodzy wyborcy (głównie Lewicy), którzy popieracie fitfor55, jak się czujecie kiedy liderzy waszych ulubionych partii straszą końcem świata, zmianami klimatu i obarczają o to zwykłego człowieka uprawiając narrację o tym, że rozpasaliśmy się na tym świecie i krótko mówiąc posiadamy za dużo, a sami zazwyczaj posiadają spore majątki, wiecej jak jedno mieszkanie. Jak się czujecie, gdy widzicie polityków, którzy głosują za zakazem rejestracji nowych aut spalinowych, a sami posiadają wiele samochodów ze spalinowymi jednostkami i co więcej, sami mówią, że elektryka na razie nie kupią. Jak się czujecie gdy widziecie to, jak bardzo Lewica promuje zbiorkomy, a jednocześnie to posłowie lewicy najwięcej korzystają z kilometrówek? Naprawdę wam nie przeszkadza to, że swoje przekonania opierają o WIERZE (Wywiad Czarzastego u Mazurka polecam) a mimo to i tak są hipokrytami i nie stosują się do wytycznych które narzucają? Naprawdę wam te himalaje hipokryzji nie przeszkadzają?
wilhelm99 - #polityka #bekazlewactwa #lewica #ekologia #bekazpodludzi 

Drodzy wyborc...

źródło: Screenshot_20230423_114703_Chrome

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę wam nie przeszkadza to, że swoje przekonania opierają o WIERZE


@wilhelm99: kwestia wyboru mniejszego zła.
Majątki polityków o ile nie ukradzione zwisają mi swobodnie, jestem lewackim libkiem.
A ekologia? Niektóre postulaty są słuszne, inne są z dupy, jeszcze inne mają podłoże w jakiś interesach - nihil novi sub sole.
Prawdziwa walka z zatruciem planety powinna się zaczynać od największych trucicieli czyli krajów typu chiny, indie, nawet usa. Te niektóre
  • Odpowiedz
Naprawdę wam te himalaje hipokryzji nie przeszkadzają?

@wilhelm99: Himalaje hipokryzji to ich drugie imię. Nie tylko lewicowi politycy je stosują.
  • Odpowiedz
Z zielonowłosymi julkami sobie poradze bo są strasznie głupie, z konserwatystami od wartości, tradycji i czasem gwałcenia dzieci już niekoniecznie.
@thorgoth szanuję autokrytykę i szczerość.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Tylko co tak naprawdę zmienia styl życia Biedronia w aspekcie potrzeby realizacji polityki ekologicznej? W razie przeprowadzenia zmian prawnych on również będzie musiał się do nich dostosować. Oczywiście lepiej by było, gdyby już teraz to robił i dawał przykład, ale nie wiem, czy przy obecnym sejmie w ogóle jest sens jeszcze oczekiwać od polityków, że będą przyzwoici. Nie wiem czy mamy choć jednego posła w sejmie, którego z czystym
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, ale nawet gdyby Biedroń miał prywatną elektrownie węglową za domem zwolnioną z opłat za emisję CO2 to nadal w skali polityki klimatycznej całej Europy nie miałoby to dla mnie aż takiego znaczenia - chyba że rzeczywiście zaczęłoby mieć znaczenie, bo doszlibyśmy do punktu, gdzie Biedroń odpowiada za istotny procent emisji CO2 w Europie.
  • Odpowiedz
  • 6
@KonradAdenauer: wiesz jak marginalne ilości co2 w skali światowej produkujemy? Jeśli chcemy zatroszczyć się o środowisko to trzeba zacząć od takich krajów jak Indie, Chiny, USA. Z jakiej racji to Europa ma zaczynać? Przecież doskonale wiesz ze te wszystkie coraz wyższe opłaty klimatyczne (ale komu to płacimy i na co to idzie???) doprowadzą do tego, że staniemy się dziadami tego świata w którym tylko garstka najbogatszych będzie korzystać z dotychczasowych
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Tylko, że zasadność programów typu Ff55 to zupełnie inna kwestia niż to, czy liderzy, którzy je wprowadzają muszą koniecznie dawać przykład swoim sposobem życia, więc zmieniłeś w tym miejscu temat. No, ale odpowiem Ci na Twoje pytanie, bo w sumie jest bardzo proste. Po prostu ktoś musi zrobić pierwszy krok, dokonać transformacji społeczno-gospodarczej, żeby potem można było efekty tej transformacji promować i implementować w innych regionach świata. W międzyczasie
  • Odpowiedz
  • 1
@KonradAdenauer: robiąc to co zrobi Europa nie zmieni to nic i tak samo można by było się poddać.

Poza tym, jeśli ktoś jest oredownikiem tej religii, a sam nic w tym kierunku nie robi, to jak ma być ta osoba wiarygodna? Masz 100% pewność, że jeśli ludzkość nie ograniczy CO2 to czeka nas zagłada? I to od naukowców którzy nie mają żadnych powiązań z firmami jak Blackrock, czy Vanguard Group?
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Bo to im się należy. Używają tego do pracy, a poza tym naród pije szampana ustami władzy. Stare komunistyczne powiedzenie nadal aktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robiąc to co zrobi Europa nie zmieni to nic i tak samo można by było się poddać.


@wilhelm99: Poświęcam swój czas w niedziele, opisuję Ci potencjalną drogę do osiągnięcia założonych celów, a Ty zamiast przedstawić argumenty to po prostu odpowiadasz nie bo nie. Jaki sens ma ta rozmowa?
  • Odpowiedz
  • 1
@KonradAdenauer: nawiązałbym może dyskusje, ale przejrzałem profil i widać ewidentnie na jakie i czyje zlecenia działasz także daruję sobie. Miłej pracy w niedzielę, nawet w takie dni musisz pracować:)
  • Odpowiedz