Wpis z mikrobloga

@Rozwodnik: nie śledzę wszystkich Twoich wpisów, wiec wybacz jeśli już to było poruszane, ale skoro masz konto 5+lat z takim nickiem, to historia Twojego rozwodu tak długo się ciągnęła?
Akurat czekam na pozew rozwodowy od mojej jeszcze żony, 3 miesiące temu,z dnia na dzień mnie wyrzuciła (mieszkaliśmy u jej rodziców).
Tylko ja mam ten komfort, że mam stała pracę (od rozstania na zwolnieniu lekarskim) i mogłem wrócić do moich rodziców
  • Odpowiedz
  • 0
@Elev: oj długo, konto założyłem chwile przed złożeniem pozwu. Pierwsza Rada, nie czekaj na pozew tylko Ty go złóż. To już pare procent na Twoją korzyść. Niestety sądy w Polsce są dziwne, delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz
@Rozwodnik: no niby już złozyła i powinienem niedługo dostać list, ogólnie jestem psychicznie zniszczony.
Najbardziej sie obawiam tematu dzieci ( mamy 2 córki, 8, 12 ), ale jest to również powód który wymusza na nas praktycznie codzienny kontakt i w miarę się dogadujemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Elev: wiesz ja nie wiem co u Ciebie się stało, dlaczego się rozwodzicię itd. Dobry prawnik, na wszystko papiery etc., świadków już ogarniaj, jak macie wspólnych znajomych czy przyjaciół lepiej teraz się dowiedz co i jak. No i dzieci. Pierwsza sprawa będzie o to czy podtrzymujecie chęć rozstania sie itd. Tyle, potem sprawa co 2/3 miesiące. Im cięższy rozwód tym trwa dłużej. Idź do specjalisty, serio wiem coś o tym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Elev: jeżeli niby jużzłożyła wniosek o rozwód to pamiętaj, że to nie zamyka Ci drogi żebyś też złożył. Sprawy zostaną połączone. Rozpad małżeństwa, gospodarstwa domowego to minimum 6 miesięcy o ile mnie pamięć nie myli.
  • Odpowiedz
@Rozwodnik: no jak tylko dostane pozew to idę do radcy, bo z tego co czytałem musze w 30 dni odpowiedzieć
rozstajemy się bo poznała innego i się zakochała
no właśnie boję się czy mi psycha nie siądzie, chociaż staram sie żyć w miarę normalnie to wewnętrznie jestem rozbity, ale to też staram sie ogarniać i poszedłem do poradni psychiatrycznej
z takich pozytywów, to chociaż lubiłem się napić drinka/piwka, to odstawiłem
  • Odpowiedz
@Rozwodnik: z uzywek jeszcze wykop by sie mi przydało odstawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niby 30, nie mam głowy do czytania o rozwodach, bo ja to bym nie chciał się rozwodzić, chyba nadal w 100% nie wierze że to sie dzieje
  • Odpowiedz