Wpis z mikrobloga

Coś ty o mnie #!$%@? napisał,ty mała biedna #!$%@?? Wiedz śmieciu, że skończyłam karate Fudokan z najwyższym czarnym pasem i od razu po nim przyjęli mnie do dojo, brałam udział w turniejach w Krzywym Rogu, Jaketynburgu, Nowosibirsku, Kazaniu, Czelabińsku i Bełgorodzie i mam ponad 300 pokonanych karateków na koncie. Jestem doskonale przeszkolona w walce karate i jako zawodniczka - dostałam odznaczenie dla najlepszej karateki wyborowej Związku Radzieckiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie #!$%@?ć łeb z półobrotu. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz #!$%@?? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad #!$%@?, gdy to czytasz moje koleżanki z Polskiego Związku Karate Fudokan we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz #!$%@? martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie #!$%@? na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu Fudokan, karate Fudokan - czarny pas, krav maga Fudokan i zloty medal w jiu-jitsu Fudokan) znam sie rewelacyjnie na tańczeniu bachaty, a ruchów tanecznych mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje ich tyle, aby z twojego marnego bakłażana nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz przegrywie zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes #!$%@? trupem.

#lewandowski #afera #heheszki
Pobierz
źródło: OwlktkpTURBXy82MDhmMzM1ZmNjYTIxN2Q3NjhiZmRiOTM1MzdjZmUwMy5qcGeRlQMAzNvNCsjNBhA
  • 1