Wpis z mikrobloga

Ile mógł kosztować Trabant 1.1 w 2003 roku, stan dobry? Przepraszam, to już moje takie zboczenie takie głupie pytania. #lata90 #lata00 #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja P.S Właśnie chcę sobie porównać cen (moim zdaniem wówczas jednego z najtańszych samochodów używanych w stosunku do minimalnej vs teraz). Ja 2009 rocznik to nic nie wiem, nie żyłem w tych czasach, lecz natrafiłem na artykuł, gdzie 2000 (zwykły Trabant, czyli nie wiadomo jaka wersja) 1000 zł, a minimalna wówczas ok. 650. Niestety ze mnie taki spierdox, że pytam. Przegrałem życie.
  • 31
via Wykop
  • 0
@trzaichlac69: Dużo ogólnie nawet do 5000, nawet motobieda ostatnio rozwodził się na ten temat na swoim kanale. Dużo tu by było pisać ile by się nadawało.
@1011: one wtedy były warte w okolicach tysiąca, to były czasy jak mało kto poważał graty z komuny więc za te 2-5k potrafiły faktycznie dopasione i rzadkie wersje chodzić xD co do biedy i innych pożal się borze jutuberów to oni swoje a rynek swoje XD to że jest coś stare to nie znaczy że z automatu jest klasykiem - a to że oni go uważają za klasyk to już inna
via Wykop
  • 0
@SonyKrokiet: Witam pana mocno, nie spodziewałem się. A Lastunka, Dacia 500 jest wystawiona. Stan niczym typowy los opa z tagu przegryw. Na olxie jest. Tavrie kosztują po 3k, 4. Śmiechu warte. Ja 2009 urodzony, 13 lat. Colo, buda była wystawiona za 10k.
@1011: nah, to ze coś jest wystawione za tyle to nie znaczy że jest warte tyle, tylko sprzedawca chce taką kasę dostać XD więc się nie sugeruj tym że tavrie są warte te 3-4k , a ten lastun nawet te 17k XD swoją drogą on już od dekady jak nie lepiej jest w takim stanie (znaczy z rozbabranym wnętrzem), na forum dacii ktoś próbował to reanimować ale poddał się albo sprzedał
SonyKrokiet - @1011: nah, to ze coś jest wystawione za tyle to nie znaczy że jest war...

źródło: obraz_2023-04-22_213031749

Pobierz
@1011: na dwoje babka wróżyła, bo to zwykły wóz do rozwożenia pizzy albo dla emeryta. Możliwe że jakaś część motoryzacyjnych alternatywek będzie się nim podniecać, ale jakbym miał gdybać to ludzie będą się bardziej jarać niemieckimi czy amerykańskimi albo nwm japońskimi furami z tych lat. No ale to mówię, tylko gdybania XD