Wpis z mikrobloga

@Aokx: Od 2013 regularnie oglądałem Wonzia, najpierw materiały na yt, potem streamy. W tym roku właściwie przestałem oglądać go całkowicie, poziom jego toksyczności jest tak wielki, że nie da rady tego oglądać. I ktoś powie, że Maciek zawsze rejdżował, w starcrafcie, sekiro, itd. Ale właśnie, kiedyś denerwował się podczas trudnych gier, a reszta strimów to była czilerka, razem odkrywaliśmy indie kupy, emocje Cage'a, jeździliśmy wesołym autobusem w OMSI, były śmieszki, czasem
via Wykop
  • 0
@KK44: Oglądam sporadycznie(właściwie tylko Noite, nowe gry i wydarzenia specjalne) więc nie wiem o czym mówisz. Patrzę po ilości i jakości filmów Studentki i Kevinosada, no i coraz mniej jest humoru.
@Aokx: Linuxowska hipsteriada (bo inaczej tego nazwac nie mozna) to juz w ogole cyrk polowa gier nie dziala ale dalej winny Gates :F dziesiątki godzin zmarnowane na jakies ustawianie gdzie na windzie wrzystko odpala od strzala to juz jakis tajemny krag wtajemniczenia masochizmu.
@Aokx: Pierwsze slysze ale sie nie znam, za to to co widze, to ze polowa giet nie dziala, a kazda trzeba "ustawiac", systemy, kompliacj jąder, jakies protony kosmosy, wiecej reisntalki niz giercowania xD Szczytem cyrku bylo (tymczasowe xD) #!$%@? darmoszki karty RTX 4080 od zielonych do kosza, bo linux kupa i nie obslugiwal dobrze xD
@KK44 ale też nie przesadzajmy. Było cale (slabe) Callisto Protokół, bylo cale Dead Space, teraz konczy RE4 remake. Zgodzę się z Linuksem, że jest tracenie czasu na streamie, by w ogóle odpalić część gier. Osobiście dalej będę go oglądał, jak odpali Noite lub SC to po prostu wyłączam streama i tyle. Karciochy za to lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FOnline2: Warto jeszcze dodać, że Wonziu bojkotuje Windowsa na rzecz niszowego Linuxa, bo monopol, bo wymusza swoje głupotki, ale już antykonsumenckie praktyki Steama są jak najbardziej okej, ten monopol warto wspierać, bo wygoda. XD Co więcej, jeśli gry nie ma na steamie to dla Wonzia nie istnieje*. XD

*nie licząc Scam Citizena i Blizzarda Cosbiego
@KK44: Wonziu kiedyś dobrze powiedział, że jak coś się nie podoba to można bez problemu znaleźć inny stream, nawet na bardziej popularnej stronie do stremowania i nie ma przymusu do oglądania akurat jego strumienia. A #!$%@?, że dopiero w tym roku zaczęły się monotonne audycje z jednych i tych samych gier, wskazuje, że streamy z PUBG musiały się podobać.
@FranzAK No to posluchalem jego rady, już nie oglądam. xD Pubga nie lubiłem, ale bardziej chodzi mi o stosunek do widza niż o kontent.
@Aokx: A jak zjedziesz niżej w podlinkowanym filmiku to zobaczysz, że przykleiłem poniższy komentarz.

Lekcja dla mnie, że muszę bardziej uważać na kontekst bo potem wychodzi, żę szkaluje Makulatora. Osobiście nadal lubię oglądać Macieja, nawet jeżeli znamy się prywatnie ;]
protoplasm - @Aokx:  A jak zjedziesz niżej w podlinkowanym filmiku to zobaczysz, że p...

źródło: Makula

Pobierz