Wpis z mikrobloga

#wroclaw na majowke planuje jechać do Wrocławia z różową. Jak to z tymi atrakcjami w te dni? Zoo np będzie otwarte? Co polecacie tam zwiedzić? Oczywiście zacznę od rynku, sky tower, zoo i co tam jeszcze ciekawego jest?
  • 15
Z kilka dni temu max 7 temu gosc pytal co pokazac gosciowi z USA w sumie to samo masz tam opisane, Afrykanarium w ZOO na dlugi weekend moze byc #!$%@? ludzmi i musisz byc chyba z samego rana bo czekanie 1h-2h w kolecje mi sie wydaje ze moze grozic?
@PurpleHaze: @Szampion @Megidox @Kulenfrau Na booking znalazłem nawet spoko apartament na weekend na 5-6 maja w dobrej chyba cenie (237zl) z sypialnia, kuchnia + do tego pokój z sofa rozkładana w samym centrum a dokładnie w jakimś apartamencie right on the heart od Wrocław. Tańszych ofert z takim " wyposażeniem" nie mogłem znaleźć. Teraz druga sprawa z parkingiem. Czy w okolicy jest coś darmowego czy za wszystko trzeba płacić?
@aikonek: 5-6 mam zarezerwowany pobyt we wrocku. Wyjadę od siebie ze świętokrzyskiego pewnie o 7 rano a że się tam jedzie 4.5h to będę koło południa więc chyba odpada zwiedzanie zoo. Czy jednak lepiej o 12/13 w piątek niż w sobotę o 9 rano? I jak z tymi biletami jeżeli kupię online do Afrykarium przykładowo to do zwykłego zoo też mam wstep? @Megidox @Kulenfrau
@Espance Afrykarium jest w zoo, nie ma osobnych biletów. wchodzisz do zoo i możesz zwiedzać w środku wszystko (Afrykarium też). ja bym wolał iść w piątek o 12 niż w sobotę. I tak nie będziecie tam łazić więcej niż 4h , za duży teren by to na raz ogarnąć