Wpis z mikrobloga

Ok, nie będę dalej udawał, że ogarniam programowanie dlatego czas na ekspertów, aby nasz coin ruszył do przodu, zapraszam do współpracy osoby ogarniające kod coinów/kompilację na windowsie, doświadczenie z coinami mile widziane.

Co mamy przygotowane:

- wszystkie parametry, obmyślony marketing

- wstępny fork dogecoina, działa ale trzeba dokładnie sprawdzić, czy nie #!$%@?łem czegoś

- pełny layout, logo itp.

Co do zrobienia:

- sprawdzenie kodu

- kompilacja na mac/windows

Gdy to będzie spełnione następuje zmasowana promocja:

- ogłoszenie na btctalk itp.

- materiały promocyjne/strona internetowa/faucety itp.

- przygotowanie kopalni mpos oraz p2pool

Myślę, że możemy się wyrobić z tym w tym miesiącu. To nie jest pomysł gównocoina typu lennycoin (który był testowy), wyłożyłem już na to pieniądze z własnej kieszeni, pomysł jest moim zdaniem dobry ze sporym potencjałem.

#programowanie #kryptowaluty #wykopowawaluta #linux #webdev #cpp
  • 15
  • Odpowiedz
@Mehgods: szkoda że masa shitcoinów psuje wizerunek kryptowalut w ogóle. Po co komu qwertycoin, jeśli nie można za niego nawet nic kupić? Do pump & dump? A potem dziwić się, że dla inny inwestowanie w kryptowaluty to hazard...
  • Odpowiedz
@Mehgods: Kiedyś zmarnowałem parę godzin na próby kompilacji jakiegoś coina (może i doga) pod windowsem, i nie dałem rady się z tym wtedy uporać ;) Ale w międzyczasie przebrnąłem przez zbudowanie klientów kilkudziesięciu walut pod Linuxami - nie da się ukryć, że to pisofkejk w porówaniu z Windowsami, nawet jeśli coś trzeba przygotować indywidualnie pod jakiegoś coina - ale jak by coś mogę spróbować jeszcze raz przejść przez kompilację pod
  • Odpowiedz