Wpis z mikrobloga

Ale tu już w większości zostały same spierdoksy. Dwa dni rozkiniania jakieś akcji z #lewandowski , że chłop tańcząc z jego kobietą gdzieś ją tam dotknął, czy ona w tańcu zrobiła to samo. Zresztą nawet tego nie widziałem. Sam mam koleżankę co tańczy od dobrych kilku lat jakieś latynoskie tańce to będąc na zabawie jej własny chłop mówił "idzcie na salę jak Anka chce potańczyć, bo ja nie lubię". I szedłem, wow dotykaliśmy się w tańcu, nic nie miało podłoża seksualnego, po prostu miło się bawiliśmy ciesząc się z samej zabawy. Obecnie są po ślubie, mają dzieci, kochają się, bo to widać itd. A tu jakieś afery. Serio ja współczuję waszym potencjalnym partnerkom, bo z tych waszych kompleksów to położycie każdy związek. Pewnie będziecie telefon partnerce przeglądać i zabraniać wyjścia bez was na miasto srając w portki, że zaraz was zdradzi. Tak mi serio żal po 10 latach #!$%@?ć konto, ale jak widzę co tu się obecnie dzieje i jakie same sfrustrowane przegrywy tu "tworzą content" to ręce opadają.
  • 3