Wpis z mikrobloga

Kiedyś moja dziewczyna poszła dla beki na kurs tańców latynoskich, zaczęła pisać dla jaj z instruktorami i i się z jednym dla jaj umówiła na prywatne lekcje, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk z niego xD
#lewandowski #pdk #afera #p0lka
  • 21
@SzybkiBLN: Coś w tym jest. Kiedyś mnie jedna laska z pracy podrywała - parę razy byliśmy nawet w jakichś knajpach wieczorem wypić, potańczyć - ogólnie rozerwać się. Nie, nie chodziliśmy we dwójkę - ale większą grupą z pracy.

Jak byliśmy w knajpie gdzie grali muzykę latynoską to dostawała #!$%@? - od razu koniecznie chciała tańczyć i do tego była bardzo napalona tańcząc miałem wrażenie. Laska była nieziemska - co najmniej 12/10.
@luxkms78: Najlepsze jak na wypoku ciągle jest jęczenie, że tak trudno gdzieś poznać dziewczynę, a jak ktoś obeznany zaproponuje nauczenie się jakiegoś popularnego latynoskiego tańca i chodzenie na tematyczne imprezy (co jest praktycznie graniem na czitach, bo natychmiast czuć czy jest chemia czy nie) to odruchowo odrzucają pomysł, jeszcze obśmiewając. Nie rozumiem tego, to jest absurdalne xD
@luxkms78: potwierdzam byłem tą pracą xd


@OscarGoldman: Za taki gimbazjalny komentarz lądujesz nieodwołalnie na czarnej liście jak i każdy inny. Trzeba być debilem aby pod jakimkolwiek wpisem napisać:

potwierdzam byłem tą...


a takich nam nie potrzeba. no i z debilami się nie dyskutuje,
@SzybkiBLN: pewnie zemsta lewandoskiej za memy z swiatek xD ludzie z wyzszych sfer nie dajcie sie zwiesc to takie samo bydło jak wy na dole i dziecinne zagrywki xD kuurrwa durna szmacisko lewandoska jak bachor zazdrosny o memiki robione dla beki sie obrazila i postanowila z zemsty zdradzic lewandoskiego .. kurrrwa co za dziecine #!$%@? . sieci niech zdychaja