Wpis z mikrobloga

No i ja się pytam ziemniaku, dumna jesteś z siebie? Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosna typiara z ciebie. Chyba nie pomyślałaś nawet, co robisz i kogo zdradzasz. Możesz sobie zdradzać tych, którzy na to zasłużyli, ale nie naszego Roberta Lewandowskiego, polskiego rodaka, wielką osobę i ważną. On nie jest kimś tam takim sobie, że możesz go sobie zdradzać, bo tak ci się podoba. Nie wiem, w jakiej ty się wychowałaś rodzinie, ale chyba nie rozumiesz, co to jest lojalność. Jeśli myślisz, że jesteś wyjątkowa, to jesteś zwykłą p0lką, której nikt jeszcze nie odizolował od społeczeństwa. Jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie zdjęcia na instagramach? Ja się pytam, kto powinien za to odpowiedzieć, bo chyba widać, że nie dorosłaś, skoro jesteś zdradzieckim ziemniakiem z fasem, czy walisz konia mokebe, czy w ogóle jesteś może ty sługą szatana, że z Roberta Lewandowskiego robisz takiego? To ty chyba jesteś jakaś nie wiem, co się jarasz #!$%@? mokebe. Weź pomyśl sobie, ile Robert Lewandowski osiągnął. On jest kimś, a ty kim jesteś, żeby go zdradzać, co? Kto dał ci prawo zdradzać naszego ważnego piłkarza? Pomyślałaś w ogóle nad tym, że to nie jest osoba taka sobie, którą zdradzasz, a inni będą cię chwalić? Weź, dziecko, naprawdę jesteś jakąś psycholką, bo w przeciwieństwie do ciebie, Robert Lewandowski jest autorytetem dla mnie, a ty, nie wiem, czyim możesz być autorytetem. Chyba takich samych głupków jak ty, którzy nie wiedzą, co to piłka nożna i sport. Widać, że się nie interesujesz piłką nożną i nie rozumiesz zasad fair play. Widac nie szanujesz sportu, to nie wiem, jak chcesz, to sobie weź swoje zdjęcie wstaw. Ciekawe, czy byś się odważyła. Naprawdę, weźcie się, dzieci, zastanówcie, co wy robicie, bo nie macie pojęcia o tym, co to znaczy być lojalnym kibicem i szanować innych ludzi. Zamiast zdradzać Roberta Lewandowskiego, powinnaś docenić jego osiągnięcia, talent i ciężką pracę, które przyczyniły się do jego sukcesów na arenie międzynarodowej. Zamiast tego, zachowujesz się jak p0lka, która nie szanuje wysiłku i poświęcenia męża. Może czas zastanowić się nad swoim zachowaniem i zmienić swoje podejście, zamiast dalej promować wożenie się na #!$%@? i zdradę wobec innych osób. Robert Lewandowski zasługuje na szacunek i wsparcie, a nie na wrzucanie przez swoją żonę gołej dupy przy jakichś enriquezach do internetu

#p0lka #mecz #fcbarcelona #lewandowski #heheszki #kanalsportowy #reprezentacja
Pobierz
źródło: 9SPk9kuTURBXy83NjNlNTYwMS0xNWRmLTQyNjMtODE0ZC1kMWRmZDIxYTQzNjUuanBlZ5KVAwAAzRONzQsCkwXNBLDNAljeAAGhMAE
  • 6