Wpis z mikrobloga

Łaska wykopu to naprawde na pstrym koniu jezdzi - przed wojna krolowal na tagu #ukraina wpis z gabka i 40 milionami bakterii oraz wpis o tym jak sasha koloru czerwonego nie podumal. Po wybuchu wojny ukrainoentuzjazm i kazda, doslownie kazda proba odrebnego zdania byla od raza kwitowana „ruska onuca”. Teraz wahadelko zaczyna sie znowu wychylac w przeciwnym kierunku. Umiaru!!!

#przemyslenia #wojna
Pobierz bylembordo - Łaska wykopu to naprawde na pstrym koniu jezdzi - przed wojna krolowal n...
źródło: IMG_6308
  • 42
@bylembordo: pomóc pomogliśmy, bo i my byśmy w takiej sytuacji jej potrzebowali, ale jak nie chcą pracować i chcą nas okradać i ciągnąć socjale, to niech wypier jak najszybciej. Prawda jest taka, że u nich złodziejstwo jest jeszcze głębiej zakorzenione niż u nas i będą wykorzystywać każdą możliwą okazję, żeby kraść (oczywiście nie mówię o wszystkich, ale duża część z nich taka jest i mam tego przykłady w życiu codziennym).
@bylembordo: najlepszym sposobem aby zasiac niechec do ukrainy jest nadmierne podniecanie sie ukraina, tak dzialaja prawdziwe trolle. Czyli wyzywaja wszystko i wszystkich od ruskich onuc, jak nie uwazasz sie za "sluge ukrainy" to tez jestes onuca, jak nie chcesz oddac wszystkich pieniedzy na pomoc to jestes trollem z kremla i smierdzaca onuca, itd. Nawet jak nikt nie pisze o zadnym wolyniu to napisza 10 razy "polacy w sumie byli winni" albo