Wpis z mikrobloga

Podsumowanie tygodnia:
- 2 rezerwacje na olx, żadna nie została sfinalizowana. Mimo wyraźnej prośby aby w razie rezygnacji mnie informować nikt nie raczył się skontaktować.
- Przesyłka z olx nie została odebrana. Widząc że kupujący zwleka z odbiorem wysłałem na wszelki wypadek smsa przypominając o przesyłce. Odpowiedzi brak. Termin odbioru upłynął w sobotę a dopiero dzisiaj będzie doręczony zwrot.. oby zawartość była w nienaruszonym stanie...
- Na Facebook marketplace 2 osoby "zdecydowane" na zakup poprosiły o dane do przelewu. Mija 3 dzień, wpłaty nie ma, kontaktu brak, nie odczytują moich wiadomości na messengerze.
- Mnóstwo pytań o wysyłkę za pobraniem mimo że w opisie jest zaznaczone że wysyłam tylko po przedpłacie.

Przydałby się jakiś rejestr takich zjebów żeby sobie zaoszczędzić czasu i nerwów.

#olx #marketplace #facebook
  • 4
  • 0
@senes Udało się, ale natłok przygłupów niepotrafiących nawet przeczytać ze zrozumieniem tytułu ogłoszenia zasmuca i odbiera frajdę ze sprzedaży.

@marsjanin2012 oczywiście że się mszczę ale niestety większość nie sprzedaje swoich rzeczy. Na FB wszyscy proszą o wysyłki pobraniowe więc sens ma tylko sprzedaż lokalna.
@Anticon80: Na Market miałem wystawiony samochód po tygodniu zdjąłem ogłoszenie. 2 tysiące prawie pytań czy przedmiot jest nadal dostępny w tym że wyślą kuriera który mi zapłaci. A jedną nawet groźbę że jak ceny nie obniżę to pożałuję. Zgłaszanie nic kompletnie nie daję. Na olx nie wystawiam bo fałszywe oceny mnie dobijają. Myślę o szrocie wolę stracić ty kilka tysiecy niż się użerać z psycholami.