Wpis z mikrobloga

#friz podczas daily dorobił się pierwszego miliona na koncie
Tromba i karzeł dorobili się wtedy monclery i inne Gucci a dziś nie mają kasy i wynajmują jakieś klitki

Widać kto ma głowę do interesow, a kto był tylko tłem gdzie większość #!$%@? na bieżąco

#famemma #patostreamy
Herato - #friz podczas daily dorobił się pierwszego miliona na koncie 
Tromba i karze...

źródło: IMG_2064

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Herato: Bo wcale friz nie kupował na początku drogich ciuchów czy merola gdzie rata za leasing to było 50% jego dochodów. Robicie z niego jakiegoś rekina finansiery, nie dziwota że później #!$%@? mu na twitterze i chce mikrofale zamontować w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pasterzzxc - @Herato: Bo wcale friz nie kupował na początku drogich ciuchów czy merol...

źródło: asdas

Pobierz
  • Odpowiedz
@pasterzzxc @smieszek321
On po prostu tego siana miał najwięcej więc starczało mu na flex i oszczędności. Mial aż za dużo żeby wszystko wywalić na flex a karzeł i tromba mieli akurat tyle żeby się przyflexowac i nie mieć na inwestycje jeśli chcieli żyć na tak wysokim poziomie. Przy czym ofc mogli obniżyć stopę życia nieznacznie żeby mieć bardzo dużo pieniędzy na ruchy ale nigdy nie chcieli, friz nie musiał nic obniżać więc
  • Odpowiedz
@pasterzzxc
Ja nigdy go nie kreowałem na takiego, jest głupkiem który w pewnym momencie zarobił tak duże pieniądze że nie wiedział co z nimi robić więc zaczął inwestować. Wyszedł najlepiej ze wszystkich bo był najbogatszy i nawet jakby przepalił większość środków na jachty to nadal byłby bogaty. Ale nie można mu odmówić zaparcia bo mógłby to dawno temu jebnąć i żyć sobie z pasywnego przychodu z jakichś mieszkań + tego co odłożył
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: akurat Mercedes był elementem całego kontentu - ile było z niego odcinków, później współpraca z Mercedesem itd także myślę że to była dobra decyzja, nieważne czy przemyślana
  • Odpowiedz
@Herato: prawdą jest że bez skrupułów wymydlił przyjaciół na kasę. Ale faktem jest że widzi co się dobrze ogląda w Internecie i umie to skopiować na swoje kanały. Też rozumie to że do widza nie można się wywyższać i trzeba zabiegać o jego uwagę jak również nie obrażać pojedynczych osób bo może się okazać że z tymi pojedynczymi osobami może się utożsamiać setka innych.
  • Odpowiedz
@Herato: ja #!$%@? 12 godzin na magazynie za 3000 zł miesięczne a taki gnój, gówniarz pajacujący w internecie tyle kasy trzepie #!$%@?. Kiedyś się #!$%@? to zrobię z tym porządek, pedalski świat
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: @wychodek5 Mnie rozbraja jak ludzie chwalą przedsiębiorczość Wersow i ganią rozrzutność reszty ekipowiczów xD Zapominając że Wersow jako jedyna skakała po kutazie frizoluszka, więc jako jedyna mogła robić większe ruchy jak zakładanie sklepu z ciuchami. Reszta ekipy to byli pracownicy na etacie i produkty łatwe do zastąpienia, jak pokazała przyszłość.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Kupując lody ekipy możesz poczuć się jak Wersow, generalnie ona jest trochę jak taka żona piłkarza. Chociaż na końcu i tak ktoś przyjdzie i powie, że kobiety mają trudnej. Laska która poznała popularnego faceta i zrobiła w rok coś o czym ludzie przeciętni mogą pomarzyć XD
  • Odpowiedz
@sayo300: Oni sami się wymydlili. Przede wszystkim w pewnym momencie zamiast pracować to zaczęli odcinać kupony a ich jedyną rzeczą do zaoferowania było branie samochodów w leasing. Przecież jak Krzychu zbierał na tę M2 to jaja były
  • Odpowiedz
@Herato: Bieresz pod uwagę, że friz miał z tego czysty zysk a oni jakieś mierne 20/30%? Czy po prostu nie ogarniasz % i myślisz, że jak friz zarobił 1m pod czas Daily to oni też Xd
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Tak, ale to inna kwestia że np.: taki Mikser nie robił loooda Frizowi xDDD dosłownie i w przenośni. Zwłaszcza że umowy po rozstaniu ograniczają ekipowiczom rozwój. To jak to musiało wyglądać jak byli w ekipie. I to że nie maja swoich sklepów z ciuchami to decyzja zarządu xd a nie ich małej przedsiębiorczości.
  • Odpowiedz