Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: Przetłumaczę może z Midlowskiego na normalne:
1. wziąłem pieniądze za reklamę w formie wywiadu żeby grubas mógł wcisnąć szkolenia moim subskrybentom, pewnie nawet w umowie miałem za to przytulić % od każdego z nich
2. nie sprawdzałem typa bo przecież miał dużo peklu no to szkoda nie zarobić / miałem #!$%@? czym się zajmował przecież ważne że płaci (wybrać dowolne)
3. robota zrobiona, kasa na koncie, teraz tylko czekać na
  • 0
@szuwarek pewnie coś w tym jest. Nie śledziłem tego tak dokładnie. Bardziej obstawiałem, że nie sprawdził typa, a mieli się wzajemnie zareklamować i tyle. Midel też sprzedaje jakieś szkolenia? Myślałem, że Ci najwyżej jakieś tam zloty/spędy organizuje.
  • 1
@szuwarek na TT ktoś wkleił pytania z webinaru u Kuby:

-> Dlaczego usuwałeś negatywne komentarze spod filmu z Aronem? ODP: Ja tylko jedną osobę dziś zablokowałem na tym LIVE, bo spamowała.

-> Czy film z Aronem był sponsorowany? ODP: Każda minuta, sekunda na #yt jest w pewien sposób płatna.

Ehh, czyli faktycznie hajs wzięty i głupio wyszło, ale proszę nie drążyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dlaczego usuwałeś negatywne komentarze spod filmu z Aronem? ODP: Ja tylko jedną osobę dziś zablokowałem na tym LIVE, bo spamowała.

@CzulyTomasz: no w zasadzie to nie skłamał, bo miał agencję wynajętą do usuwania nieprzychylnych komentarzy, więc to przecież nie on klikał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety póki ludzie się nabierają i powstają chociażby takie posty jak niestety Twój to nic się w tym #!$%@? dołku nie zmieni.