Wpis z mikrobloga

czołem!

do festiwalu coraz bliżej!

kolejni goście, cokolwiek niespodziewani - odwiedzi nas ekipa z Serbii, zrzeszona pod szyldem Serbian Tabletop Guild i będą prezentować Swoje dzieła
Najbardziej znamienite to Eye of Zamrock: Invasion które niedługo wraca na Kickstartera

bilety: https://tobilet.pl/3k6-festiwal-gier.html

#gryplanszowe #gryplanszoweikarciane #grybezpradu #festiwale #lublin #3k6 #3k6festiwalgier #boardgames #lubelskie
wyludniacz - czołem!

do festiwalu coraz bliżej!

kolejni goście, cokolwiek niespodzi...

źródło: serbian

Pobierz
  • 3
@wyludniacz: jeżeli czytasz komentarze w wolnej chwili to zrób coś z oznaczeniami prelekcji. Ludzie nie wiedzą gdzie iść. Byłem kilka godzin, tyle ile mogłem, ale wyszło tak, że 3 osoby słuchały co człowiek od gier bitewnych ma do powiedzenia.
Pomysł ogólnie bardzo mi się podoba, oby to się rozkręciło, ale pewne zmiany musicie poczynić.
@Qullion: Dopiero przeczytałem. Cieszę się, że się podobało. Z prelekcjami refleksja generalnie taka, że potrzeba zdecydowanie większej frekwencji na samym festiwalu żeby przełożyło się na obecność na sali prelekcyjnej, więc możliwe że całkiem zrezygnujemy (przynajmniej na razie) z tej formy
@wyludniacz: Prelekcje fajna sprawa, ale jak pisałem zabrakło strzałek, obsługa nie wiedziała o co chodzi. Frekwencja niska bo gdzieś zbyt mało ludzi wiedziało o imprezie. Siedzę w lego i tam otwarcia wystaw i muzeów obstawiają youtuberzy. Za kasę przyjeżdżają i co niektórzy byle gówno zareklamują. Lublin to specyficzne miasto i chyba planszówki w nim nie królują, raczej krzaki i brak zainteresowań.
Nie zamierzam ci doradzać, twój cyrk, twoje małpy, ale prelekcje